Blog

7 Tipů jak se správně a zdravě opalovat

Dovolenková sezóna je v plném proudu, někteří už odpočívají, jiní se teprve chystají na vytoužený odpočinek do své oblíbené destinace. Voda, slunce a relax je hlavním bodem programu. Tisíce dovolenkářů mají jednu společnou aktivitu: Opalování!

Proč je tak důležité udělat si jarní peeling pokožky?

Pokožka je jedním z nejdůležitějších a největších orgánů těla. Nejenže nás chrání před vnějšími vlivy, ale zamezuje také proniknutí bakterií a virů do těla. Je velmi důležité, abychom se o ni dostatečně starali. Není nad zdravě vypadající, pružnou a hydratovanou pokožku, která působí svěže a mladě.

6 nejoblíbenějších způsobů opalování

Před příchodem opalovací sezóny je ideální čas popřemýšlet, jaký způsob získávání bronzové sexy pokožky, bude pro vás nejlepší. Možností je vcelku dost, pojďme si tedy rozebrat šest nejoblíbenějších.

Test produktů na překrytí Vitiliga!

S příchodem léta a stále přibývajícími slunečními dny pomalu odkládáme dlouhé rukávy a nohavice nahradí šortky, či sukně. Polední sluníčko je opravdu příjemné a dodává nám potřebnou energii. S postupným odhalováním pokožky však ukazujeme i to, co jsme celou zimu skrývali pod šaty.

Firemní večírek ve zlatém

Pomalu, ale jistě se blíží naše nejoblíbenější svátky. Ještě předtím, než začne nákupní maraton a celodenní příprava dobrot od výmyslu světa, máte mnozí možnost zazářit někde jinde, než v kuchyni u sporáku. Firemní večírek před Vánocemi je k tomu přímo stvořený..

Solárium - kdysi univerzální všelék, dnes hrozba!

Solária zřejmě netřeba představovat. Zařízení na umělou produkci UV záření za účelem opálení se u nás zdomácněly počátkem 90 let a okamžitě se staly velmi oblíbenými. Zejména z důvodu, že poskytovaly okamžité opálení viditelné již po pár minutách. Plnohodnotně tak nahrazovalo pomalé a nezáživné opalování na slunci. Opálení bylo navíc dostupné po celý rok, bez ohledu na roční období, či počasí.

Jak správně hydratovat pokožku?

70% lidského těla tvoří voda. Bez vody v těle by se nám žilo jen velmi těžko. Totéž, co se stane s rostlinou, která zůstane bez vody, můžeme pozorovat i na našem těle. Pokožka se scvrkává, tvrdne a ztrácí svou pružnost... Bez vody doslova vadne. Léto i zima jsou pro pokožku poměrně náročné období. V létě, při opalování, vyžaduje zvýšenou péči, stejně jako v zimě, kdy je vystavena mrazu, větru a rychleji se vysouší.

Opálená, nebo bledá? Jaký odstín pokožky si vybrat?

Je lepší mít porcelánovou pleť, nebo být bronzově opálený? Názory na tuto "shakespearovskou" otázku se liší. Odstín pleti (fototyp) je geneticky dán, ale záleží jen na vás, zda se se svým přirozeným odstínem spokojíte, nebo se rozhodnete pro cílené ztmavení své pokožky opalováním.

Samoopalovacísvět od dnes bloguje

Všechny informace o opalování na jednom místě, jasně a přehledně na našem novém blogu. První blog o opalování věnovaný nejen našim zákazníkům, ale i široké veřejnosti a všem těm, kteří chtějí vědět, jak získat krásný bronzový odstín bez zbytečného poškození pokožky.

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem