He-Shi Express Liquid Tan 150ml

2 hodnocení

  • Skladem
980 Kč
Kategorie: Samoopalovací produkty
Použití: Na tělo i na obličej
Typ pokožky: Vhodný pro všechny typy a odstíny pokožky
Konzistence: Liquid (mléko)
Vůně: Parfémovaná - velmi jemná, neutrální vůně
Složení: Bez PARABENŮ, alkoholu a chem. konzervantů
Test: Netestovaný na zvířatech
 

Samoopalovací tekuté mléko

 

He-Shi Express je základní samoopalovací produkt, vícenásobný vítěz "Beauty Awards" s rychlou a jednoduchou aplikací, která přináší dokonalý výsledek jemného bronzového opálení. Aplikace liquid mléka je díky přibalené Mitt rukavici velmi jednoduchá a vždy rovnoměrná.

Tento produkt funguje na bázi přírodní DHA, která po nanesení na pokožku působí na melanin ve vrchních vrstvách pokožky, sjednocuje barevný tón a následně vytváří opálení. Proces je stejný jako při přirozeném opalování na slunci, ale bez škodlivého UV záření. Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pokožky, který ztmaví o pár odstínů vždy tak, aby vypadal přirozeně. To je zároveň hlavní rozdíl od běžných samoopalovacích přípravků, které barví pokožku zvenku, vytvářejí nepřirozené oranžové odstíny, skvrny, případně se otírají o šaty.

He-Shi Express neobsahuje žádná barviva kromě doprovodné olivové barvy (See where it goes formule), která se do přípravku přidává záměrně proto, aby indikovala místa, kde už byl krém nanesen. To zaručí rovnoměrné rozetření po pokožce. Samoopalovací látky jsou totiž bezbarvé.

Přírodní složení a hladina pH vyhovuje i nejcitlivějším typem pokožky, s přídavkem hydratačních přísad, které zabraňují vysušení a předčasnému stárnutí pokožky.

 

APLIKACE


Před první aplikací samoopalovacího přípravku He-Shi Express doporučujeme použít peeling He-Shi Exfoliating Body Wash 50ml, který pokožku jemně očistí a odstraní odumřelé buňky epidermis. Pokožka pak snadněji vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle. Peeling, holení, depilaci, epilaci a pod. doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit.

V případě, že nepoužijete peeling, doporučujeme vydatnou sprchu a důkladné smytí sprchového přípravku z pokožky. Po umytí a důkladném osušení můžete přistoupit k samotné aplikaci samoopalovacího přípravku na čistou a suchou pokožku bez make-upu, líčidel, deodorantu, parfému, jakýchkoliv krémů a jiné kosmetiky.

Nasaďte si aplikační Mitt rukavici a začněte nanášet krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce. Speciální Mitt rukavice je součástí balení a její použití je velmi důležité. Nikdy neaplikujte přípravek bez této rukavice. Ideální je začít nohama a plynule přejít až ke krku, na konec tvář.

Pro dokončení aplikační procedury si Mitt rukavicí přetřete prsty a vrchní část rukou. Použijte při tom jen minimum krému a přípravek nevtírejte mezi prsty. (Podívejte se na aplikační video) Nepoužívejte dlaně, protože silná vrstva pokožky na dlaních by se nepěkně obarvila.

 

 

Zhruba po 3 minutách po aplikaci se můžete obléci. Oblečte si však volnější oblečení. Reakční čas, při kterém se krém úplně vstřebá do pokožky a vytvoří tak požadovaný odstín, je od 6 do 8 hodin. To je doba, kdy se opálení rozvine naplno. V této době není vhodné provádět činnosti spojené s nadměrnou fyzickou zátěží (následné pocení), vystavovat se vlivem počasí (déšť, sněžení), věnovat se činnostem, které přímo ovlivňují lidskou pokožku. Nejvhodnější je aplikace před spaním, nebo pokud již nemáte před sebou namáhavější program (odpoledne-večer).


Samoopalovací přípravek může během reakční doby zanechat barevné stopy na oblečení. Doprovodná barva, která tyto stopy zanechává je však na vodní bázi, proto se snadno čistí běžnými prostředky. Po prvním důkladném umytí pokožky se tato barva odstraní a tím se 100% vyloučí možnost dalšího zabarvení oblečení.


Po uplynutí doby potřebné k reakci si dopřejte vydatnou sprchu, kterou důkladně smyjete zůstatky doprovodné barvy z vaší pokožky. Nebojte se pořádně umýt jakýmkoli sprchovým gelem, mýdlem, sprch.mlékem a pod. Nepoužívejte však již peeling, nebo sprchové přípravky s obsahem peelingových částic. Následně je potřebná hydratace pokožky. Pravidelná hydratace je jeden z nejlepších způsobů, jak si zachovat svěží a zdravou pokožku a zároveň jeden z nejdůležitějších kroků, jak si udržet získané opálení se 100% výsledkem po celou dobu jeho trvání! Pro opravdu kvalitní hydrataci doporučujeme pravidelně používat 100% přírodní NERAFINOVANÉ Bambucké máslo, které má kromě udržení opálení i další nepřekonatelné vlastnosti na pleť i pokožku.

Pokud Vám výsledný efekt opálení nestačuje, můžete aplikaci zopakovat, ale již bez peelingové procedury. Pro udržení opálení již postačí aplikace každých 7-10 dní, podle životního stylu.

 

Nejčastější otázky a odpovědi ohledně našich produktů a jejich aplikace najdete v FAQ

 


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


5,0 2 hodnocení
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
He-Shi Express Liquid Tan 150ml He-Shi Express Liquid Tan 150ml
5
H Avatar autora | 21.9.2017
vynikající, první, který mi pomáhá zakrývat vitiligo!
He-Shi Express Liquid Tan 150ml He-Shi Express Liquid Tan 150ml
5
P Avatar autora | 20.7.2016
Skvělý, skvělý, skvělý samoopalovák :D EXPRESKO mám hodně ráda a život bez něj si už neumím ani představit.