He-Shi Tan Remover & Primer 150ml

Můžeme doručit do:
24.7.2024
SKLADEM
Značka: He-Shi
599 Kč –26 % 439 Kč
Kategorie: Doplňkové samoopalovací produkty
Konzistence: Liquid (pumpička na pěnu)
Velikost balení: 150 ml
Typ pokožky: Vhodný pro všechny typy a odstíny pokožky
Použití: Na tělo
Spotřebujte do: 12 měsíců od otevření
He-Shi Tan Primer Revomer pena
Tip SLEVA
599 Kč –26 %

Jemná čistící pěna pro přípravu pokožky před samoopalováním

 

He-Shi Tan Remover & Primer je jedinečná pěna pro dokonalou přípravu pokožky před použitím jakékoli samoopalovací kosmetiky. Vhodná také pro jemné odstranění staršího opálení získaného samoopalovací kosmetikou. Je vhodná pro všechny typy a odstíny pokožky.

Obohacená o přírodní ovocné kyseliny a enzymy z mučenky, ananasu a hroznů, které účinně a jemně odstraňují staré opálení již do 5 minut. Můžete použít i bezprostředně po použití samoopalovací kosmetiky k opravě jemných nedokonalostí, které mohly vzniknout při nedokonalé aplikaci.

picto-he-shi-cz

 • Jedinečná pěna pro přípravu pokožky před aplikací samoopalovací kosmetiky

 • Staré opálení odstraní do 5 minut

 • Obsahuje ovocné kyseliny a enzymy - maracuja, ananas a hrozny

 • Efektivně sjednotí pokožku a odstraní odumřelé části pokožky

 • Krásná vůně bílé nektarinky a hrušky

 • Přírodní složení s obsahem ALOE VERA pro zvláčnění a úpravu pokožky

 • Isopentydiol pro okamžitou hydrataci a sjednocení pokožky před aplikací

 • Neucpává póry

 • Bezpečná v těhotenství i při kojení

 • Pro ženy i pro muže

 • Bez palmového a minerálního oleje

 • Balení vydrží na 5-7 aplikací celého těla

 

Pěna He-Shi Tan Remover & Primer funguje prostřednictví přírodních enzymů a ovocných kyselin. Díky přidání Aloe Vera bude vaše pokožka vláčná a zjemněná. Isopentydiol poskytuje okamžitou hydrataci a je klinicky prokázáno, že zvyšuje vlhkost pokožky.

He-Shi Tan Remover & Primer je ideální pro aktivní uživatele samoopalovací kosmetiky, kteří chtějí mezi jednotlivými aplikacemi jemně odstranit staré opálení a dokonale připravit pokožku pro další aplikaci nového opálení.

Přírodní složení samoopalovacích produktů He-Shi vyhovuje i nejcitlivějším typem pokožky, lidem s alergiemi a pod.

 

 

APLIKACE PĚNY


 

V DEN APLIKACE

Před použitím pěny He-Shi Tan Remover & Primer doporučujeme vydatnou sprchu pro důkladné smytí zbytků kosmetiky z pokožky. Po umytí a osušení můžete přistoupit k samotné aplikaci pěny na čistou a suchou pokožku, bez deodorantu, parfému, jakýchkoli krémů a jiné kosmetiky.

He-Shi Tan Remover & Primer před použitím protřepejte. Nanášejte krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce v dostatečném množství(neaplikujte na obličej). na místa, ze kterých chcete odstranit opálení případně na místa, která chcete sjednotit (neaplikujte na obličej). Pěna pokožku jemně očistí a odstraní odumřelé buňky epidermis. Pokožka pak snáze vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle. Jelikož pěna není samoopalovací a neobsahuje žádnou doprovodnou barvu, nemusíte použít aplikační rukavice. (Viz aplikační video).

 

 

 

 

PO APLIKACI

He-Shi Tan Remover & Primer je nelepivá pěna s příjemnou vůní hrušky s nektarinkou. Pěnu nechte na pokožce působit 5 minut a následně se důkladně osprchujte. Při odstraňování staršího opálení si pěnu nechte působit 10 minut a následně se osprchujte.

Platí pravidlo: Čím déle si pěnu necháte působit, tím více odstraní opálení. Maximální doba působení je 10 minut. Delší doba není nutná.

 


EXTRA TIPY PRO TEBE

1. Sjednocení pokožky a odstranění opálení doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit.

2. Odstranit opálení můžete i okamžitě po použití samoopalovací kosmetiky jako opravu jemných nedokonalostí na místa, která nechcete mít opálená.

3. Pěnu můžete použít ke zjemnění opálení již druhý den po aplikaci samoopalovací kosmetiky.


 

Pokud Vám výsledný efekt odstranění opálení nestačí, můžete aplikaci pěny po 24 hodinách zopakovat. Aplikovat můžete také lokálně, pouze na oblast, kterou chcete sjednotit/zjemnit. Pro přípravu pokožky před samoopalováním postačí jedna aplikace vždy 24hod. před samoopalováním.

 

 

Odpovědi na nejčastější otázky ohledně našich samoopalovacích produktů a jejich aplikace najdete v FAQ


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


Jak aplikovat He-Shi Tan Remover & Primer?

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 2.11.2021
Mám vyzkoušeno, paráda! Krásné přechody z opáleného do přirozeného se s ní dají dělat.
Zpět do obchodu