He-Shi Tan Remover & Primer 150ml

Můžeme doručit do:
5.10.2022
SKLADEM
Značka: He-Shi
599 Kč –27 % 439 Kč
Kategorie: Doplňkové samoopalovací produkty
Konzistence: Liquid (pumpička na pěnu)
Velikost balení: 150 ml
Typ pokožky: Vhodný pro všechny typy a odstíny pokožky
Použití: Na tělo
Spotřebujte do: 12 měsíců od otevření
He-Shi Tan Primer Revomer pena
SALE
599 Kč –27 %

Jemná pěna pro přípravu a odstranění opálení

 

He-Shi Tan Remover & Primer je jedinečná pěna pro jemné odstranění opálení získaného samoopalovací kosmetikou. Stejně dokonale připraví pokožku před aplikací samoopalovací kosmetiky. Vaše pokožka bude 100% připravena a sjednocena na aplikaci. Pěna je vhodná pro všechny typy a odstíny pokožky.

Je obohacena o přírodní ovocné kyseliny a enzymy z mučenky, ananasu a hroznů, které účinně a jemně odstraňují opálení již do 5 minut. Největší benefit této pěny je použití nejen bezprostředně po aplikaci samoopalovací kosmetiky k opravě jemných nedokonalostí, ale také k odstranění staršího, odeznívajícího opálení.

picto-he-shi-cz

 • Jedinečná pěna na odstranění opálení a přípravu pokožky

 • Opálení odstraní a pokožku připraví do 5 minut od aplikace

 • Obsahuje ovocné kyseliny a enzymy - maracuja, ananas a hrozny

 • Efektivně sjednotí pokožku a odstraní odumřelé části pokožky

 • Krásná vůně bílé nektarinky a hrušky

 • Přírodní složení pro jemnou a účinnou eliminaci opálení

 • Obsahuje ALOE VERA pro zvláčnění a úpravu pokožky

 • Isopentydiol pro okamžitou hydrataci a sjednocení pokožky před aplikací samoopalovací kosmetiky

 • Neucpává póry

 • Bezpečné v těhotenství i při kojení

 • Pro ženy i pro muže

 • Bez palmového a minerálního oleje

 • Balení vydrží na 5-7 aplikací celého těla

 

Pěna He-Shi Tan Remover & Primer funguje prostřednictví přírodních enzymů a ovocných kyselin. Díky přidání Aloe Vera bude vaše pokožka vláčná a zjemněná. Isopentydiol poskytuje okamžitou hydrataci a je klinicky prokázáno, že zvyšuje vlhkost pokožky.

He-Shi Tan Remover & Primer je ideální pro uživatele, kteří chtějí jemně odstranit opálení, urychlit odeznívání staršího opálení, nebo zjemnit a opravit již vytvořené opálení.

Přírodní složení samoopalovacích produktů He-Shi vyhovuje i nejcitlivějším typem pokožky, lidem s alergiemi a pod.

 

 

APLIKACE PĚNY


 

V DEN APLIKACE

Před použitím pěny He-Shi Tan Remover & Primer doporučujeme vydatnou sprchu pro důkladné smytí zbytků kosmetiky z pokožky. Po umytí a osušení můžete přistoupit k samotné aplikaci pěny na čistou a suchou pokožku, bez deodorantu, parfému, jakýchkoli krémů a jiné kosmetiky.

He-Shi Tan Remover & Primer před použitím protřepejte. Nanášejte krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce v dostatečném množství na místa, ze kterých chcete odstranit opálení případně na místa, která chcete sjednotit (neaplikujte na obličej). Při použití na celé tělo, pěna pokožku jemně očistí a odstraní odumřelé buňky epidermis. Pokožka pak snáze vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle. Jelikož pěna není samoopalovací a neobsahuje žádnou doprovodnou barvu, nemusíte použít aplikační rukavice. (Viz aplikační video).

 

 

 

 

PO APLIKACI

He-Shi Tan Remover & Primer je nelepivá pěna s příjemnou vůní hrušky s nektarinkou. Pěnu nechte na pokožce působit 5 minut a následně se důkladně osprchujte. Při hlubším opálení si pěnu nechte působit 10 minut a následně se osprchujte.

Platí pravidlo: Čím déle si pěnu necháte působit, tím více odstraní opálení. Maximální doba působení je 10 minut. Delší doba není nutná.

 


EXTRA TIPY PRO TEBE

1. Sjednocení pokožky a odstranění opálení doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit.

2. Odstranit opálení můžete okamžitě po použití samoopalovací kosmetiky jako opravu jemných nedokonalostí na místa, která nechcete mít opálená.

3. Pěnu můžete použít ke zjemnění opálení již druhý den po vytvoření opálení.


 

Pokud Vám výsledný efekt odstranění opálení nestačí, můžete aplikaci pěny po 24 hodinách zopakovat. Aplikovat můžete také lokálně, pouze na oblast, kterou chcete sjednotit. Pro přípravu pokožky před samoopalovací kosmetikou postačí aplikace jednou za 7-10 dní, podle životního stylu.

 

 

Odpovědi na nejčastější otázky ohledně našich samoopalovacích produktů a jejich aplikace najdete v FAQ


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


Jak aplikovat He-Shi Tan Remover & Primer?

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 2.11.2021
Mám vyzkoušeno, paráda! Krásné přechody z opáleného do přirozeného se s ní dají dělat.