Dripping Gold Post Party 200ml

DOČASNĚ VYPRODÁNO
Značka: DRIPPING GOLD
329 Kč
Kategorie: Doplňkové samoopalovací produkty
Konzistence: Krém
Velikost balení: 200 ml
Typ pokožky: Vhodný pro všechny typy a odstíny pokožky
Použití: Na tělo
Spotřebujte do: 6 měsíců od otevření

Hydratační krém

 

Dripping Gold Post Party je exkluzivní hydratační krém s kokosovými extrakty vyvinutý pro zvláčnění velmi suchých míst pokožky (lokty, kolena, paty, prsty,...) před aplikací samoopalovací kosmetiky a samoopalovacího nástřiku. Neobsahuje olej, který by bránil vstřebávání samoopalovacích látek, rychle se vsakuje do pokožky a nezanechává pocit mastnoty.

Jemné složení vytváří hebkou a hydratovanou pokožku. Usnadňuje vytvoření celistvého opálení i při ekzematické či atopické pokožce - v závislosti na rozsahu ekzému/dermatitidy.

picto-he-shi-cz

  • Vyživující extra hydratační krém s kokosovou vůní

  • Zvláčňuje suchá místa před aplikací samoopalovací kosmetiky a samoopalovacího nástřiku

  • Hydratuje pokožku a prodlužuje vaše opálení

  • Organický kokosový extrakt pokožku regeneruje a zvláčňuje

  • Bez pocitu mastnoty na pokožce

  • Neobsahuje samoopalovací složky

  • Neucpává póry, bezpečný v těhotenství i při kojení

  • Pro ženy i pro muže

  • Rychlá aplikace i vstřebání do pokožky

  • PETA certifikát

 

Hydratační krém se používá lokálně bezprostředně před aplikací samoopalovací kosmetiky nebo samoopalovacího nástřiku na suchá místa - prsty, lokty, kolena, paty, nárty,... Přípravky s obsahem oleje mohou překážet vstřebávání opalovacích látek do pokožky. Tento přípravek bez obsahu oleje suchá místa zvlhčí a podpoří tak rovnoměrné opálení.

Dripping Gold Post Party můžete použít také ke každodenní hydrataci pokožky (po sprše), pro zajištění dostatečné hydratace po celou dobu trvání vašeho opálení.

  

Všechny produkty Dripping Gold jsou vhodné i pro lidi s citlivou pokožkou, alergiemi a pod.

 

 

APLIKACE


 

APLIKACE PŘED POUŽITÍM SAMOOPALOVACÍ KOSMETIKY - naneste optimální množství před samoopalováním na suchá místa a rozetřete.

BĚŽNÁ KAŽDODENNÍ APLIKACE - naneste na celé tělo na pokožku po každé sprše a rozetřete. Opálení bude dlouhotrvající a pokožka dokonale zhydratovaná.

 

 

EXTRA TIP PRO TEBE

Hydratační krém Dripping Gold Post Party je ideální pro hydrataci již získaného, vytvořeného opálení po celou dobu trvání opálení. Používejte jej denně pro uzamčení opálení a dokonalou hydrataci pokožky.

   

 

Odpovědi na nejčastější otázky ohledně našich samoopalovacích produktů a jejich aplikace najdete v FAQ


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením.  Po použití se tělo vystavené přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálen nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu