Dripping Gold LUXURY Exfoliating Mitt

Můžeme doručit do:
19.6.2024
SKLADEM
Značka: DRIPPING GOLD
249 Kč
Kategorie: Doplňkové samoopalovací produkty
Použití: Na tělo i na obličej
Typ pokožky: Vhodná i pro citlivou pokožku

Oboustranná peelingová rukavice

 

Dripping Gold LUXURY Exfoliating Mitt je luxusní oboustranná peelingová rukavice vyvinutá speciálně pro přípravu pokožky před aplikací samoopalovací kosmetiky. Odstraňuje odumřelé buňky z pokožky, obnovuje její přirozený zdravý lesk a zanechá pokožku čistou a dokonale připravenou na aplikaci.

 

Rukavice LUXURY Exfoliating Mitt je navržena pro co nejjednodušší používání s protiskluzovou elastickou manžetou. Před první aplikací samoopalovací kosmetiky ji můžete použít samostatně, avšak pro co nejdokonalejší přípravu před samoopalováním doporučujeme kombinaci s peelingem Dripping Gold Pre-Party Polish.

 

Pokud již máte starší (mizející) opálení, doporučujeme použití v kombinaci s odstraňovačem opálení Fresh Glow Tan Removal Mousse.

 

Po použití stačí propláchnout v teplé vodě (max. 30ºC) a nechat vysušit na vzduchu (ne v sušičce ani na radiátoru).

 

 

Proč je peeling pokožky tak důležitý?


Peeling odstraní povrchové odumřelé buňky pokožky a zbytky kosmetických produktů. Tím pokožku vyčistí, odmastí a dokonale připraví na aplikaci samoopalovací kosmetiky. Vstřebání opálení je potom rovnoměrné a prodlouží se i jeho trvání.

Pravidelný peeling také vyrovnává tón pleti, stimuluje kolagen, zjemňuje pokožku, redukuje zarostlé chloupky, bulky a ucpané póry, akné, urychluje obnovu a povrchovou úpravu pokožky.

 

Peelingovou proceduru je nejvhodnější provádět při sprchování nebo koupání. Na peelingovou rukavici naneste potřebné množství oblíbené kosmetiky (sprch. gelu, mýdla a pod.) a jemně masírujte pokožku krouživými pohyby. Pro znásobení efektu můžete použít v kombinaci s peelingem Dripping Gold Pre-Party Polish.

 


Při peelingu před aplikací samoopalovací kosmetiky nepoužívejte čistící přípravky s hydratačními složkami (krémové-olejové), protože by mohly reagovat se samoopalovacími látkami. Mohou také na pokožce zanechat neviditelný film (krémový povlak), který způsobuje nerovnoměrné vstřebání opálení (skvrny, fleky, nebo zkrácené trvání opálení).


 

 

Odpovědi na nejčastější otázky ohledně našich samoopalovacích produktů a jejich aplikace najdete v FAQ

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu