Dripping Gold Fresh Glow 150ml

Můžeme doručit do:
24.4.2024
SKLADEM
Značka: DRIPPING GOLD
499 Kč
Kategorie: Doplňkové samoopalovací produkty
Konzistence: Pěna
Velikost balení: 150 ml
Typ pokožky: Vhodný pro všechny typy a odstíny pokožky
Použití: Na tělo
Spotřebujte do: 6 měsíců od otevření

Jemná čistící pěna pro přípravu pokožky před samoopalováním

 

Dripping Gold Fresh Glow je jemná pěna na 100% přípravu pokožky před použitím jakékoli samoopalovací kosmetiky. Ideální také pro rychlé odstranění staršího opálení získaného samoopalovací kosmetikou. Vhodná pro všechny typy a odstíny pokožky.

Jednoduchá a expresní příprava pokožky před samoopalováním. Obohacená o vitamíny, které účinně a bez extrémního namáhání pokožky odstraňují staré opálení již do 5 minut. Fresh Glow můžete použít i bezprostředně po použití samoopalovací kosmetiky k opravě jemných nedokonalostí, které mohly vzniknout při aplikaci samoopalovací kosmetiky.

picto-he-shi-cz

 • Jedinečná pěna pro přípravu pokožky před aplikací samoopalovací kosmetiky

 • Staré opálení odstraní do 5 minut

 • Hedvábně jemná pokožka po použití

 • Vitamíny A a E zklidňují a regenerují, chrání a hydratují pokožku

 • Doporučujeme aplikovat v kombinaci s rukavicí LUXURY Exfoliating Mitt

 • Neucpává póry, bezpečné v těhotenství i při kojení

 • Pro ženy i pro muže

 • Balení vydrží na 5-7 aplikací celého těla

 • PETA certifikát

 

Odstraňovač opálení Dripping Gold Fresh Glow hloubkově čistí a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Odstraňuje opálení získané samoopalovací kosmetikou díky přírodním kyselinám. Vitamíny a hydratační složky pokožku vyživí a regenerují.

Dripping Gold Fresh Glow je ideální pro všechny, kteří používají samoopalovací kosmetiku a chtějí dokonale připravit pokožku pro aplikaci.

Je skvělou volbou pro snadné, rychlé a šetrné odstranění opálení mezi jednotlivými aplikacemi samoopalovací kosmetiky.

 

Všechny produkty Dripping Gold jsou vhodné i pro lidi s citlivou pokožkou, alergiemi a pod.

 

 

APLIKACE


 

Dripping Gold Fresh Glow před použitím protřepejte. Nanášejte krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce v dostatečném množství (neaplikujte na obličej). Pěna pokožku jemně očistí a odstraní odumřelé buňky epidermu. Pokožka pak snáze vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle. Jelikož pěna není samoopalovací a neobsahuje žádnou doprovodnou barvu, nemusíte použít aplikační rukavice. Pěnu nechte na pokožce působit 5 minut a následně se důkladně osprchujte.

Při odstraňování staršího opálení si pěnu nechte působit 10 minut a následně se osprchujte. Pro lepší efekt a důkladnější odstranění staršího opálení pěnu použijte s peelingovou rukavicí LUXURY Exfoliating Mitt z naší nabídky Doplňkových produktů.

 

Platí pravidlo: Čím déle si pěnu necháte působit, tím více odstraní opálení. Maximální doba působení je 10 minut. Delší doba není nutná.

  

 


 

EXTRA TIPY  

 • Sjednocení pokožky a odstranění opálení doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit.
 • Odstranit opálení můžete i okamžitě po použití samoopalovací kosmetiky jako opravu jemných nedokonalostí na místa, která nechcete mít opálená.
 • Pěnu můžete použít i ke zjemnění vytvořeného opálení již druhý den po aplikaci samoopalovací kosmetiky.

 


 

 

Pokud chcete pěnu použít opakovaně, můžete tak učinit nejdříve po 24hod. Aplikovat můžete také lokálně, pouze na oblast, kterou chcete sjednotit/zjemnit. Pro přípravu pokožky před samoopalováním postačí jedna aplikace vždy 24hod. před samoopalováním.

 

 

Odpovědi na nejčastější otázky ohledně našich samoopalovacích produktů a jejich aplikace najdete v FAQ

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu