Novinka

He-Shi Rapid 1Hour Mousse 50ml

Oblíbený He-Shi Rapid nyní v malém praktickém balení ve formě Mousse. Pěna jemné textury ztmaví pokožku již za 1 hodinu a vytváří rovnoměrné bronzové opálení. Pomáhá i na překrytí pigmentových skvrn a Vitiliga...


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 20.1.2021
425 Kč
Kategorie: Produkty na Vitiligo
Použití: Na tělo i na obličej
Typ pokožky: Vhodný pro všechny typy a odstíny pokožky
Konzistence: Liquid (pumpička na pěnu)
Vůně: Parfémovaná - velmi jemná, neutrální vůně
Složení: Bez PARABENŮ a chem. konzervantů
Test: VEGAN & CRUELTY FREE
 

Samoopalovací pěna na Vitiligo s rychlým účinkem

 

He-Shi Rapid 1Hour Mousse je jemná pěna v praktickém 50ml balení, která ztmaví pokožku již za 1 hodinu a vytváří dokonalé, rovnoměrné opálení. Hloubku a intenzitu opálení si navíc můžete regulovat dobou působení při aplikaci. 1 hodina (jemné zlatavé opálení), 2-3 hodiny (bronzový odstín), 3-4 hodiny (tmavší hluboké opálení).

Kromě vytvoření krásného opálení pomáhá i při Vitiligu, nebo lokálních pigmentových skvrnách. Zjemňuje depigmentaci, nebo ji zcela překryje (výsledek je individuální - podle rozsahu a obsahu melaninu v pokožce). Velkou výhodou je, že nezanechává skvrny na oblečení, neotírá se/nebarví šaty.

 

  • Obohacena o Avokádový a Arganový olej pro dokonalou hydrataci pokožky a zajišťuje tak rovnoměrné vyblednutí bez skvrn.
  • Překvapí velmi jemná vůně kombinace bílé nektarinky a hrušky.
  • Vyrobeno z 97% přírodních ingrediencí
  • Hladina pH vyhovuje i nejcitlivějším typům pokožky, s přidáním složek, které zpomalují předčasné stárnutí.
  • VEGAN & CRUELTY FREE
  • Bezpečné použití i v těhotenství

 

Tento produkt funguje na bázi přírodních látek DHA, které po nanesení na pokožku působí na melanin ve vrchních vrstvách pokožky a vytvářejí opálení. Samoopalovací látky pronikají i do vrstev pokožky bez pigmentu, které ztmavují a sjednocují tak výsledný odstín.

Proces je stejný jako při přirozeném opalování na slunci, ale bez škodlivého UV záření. Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pokožky, který ztmaví o pár odstínů vždy tak, aby vypadalo přirozeně. To je zároveň hlavní rozdíl od běžných samoopalovacích přípravků, které barví pokožku zvenku, vytvářejí nepřirozené oranžové odstíny, skvrny, případně se otírají o šaty.

He-Shi Rapid 1Hour Mousse neobsahuje žádná barviva kromě doprovodné barvy (See where it goes formula), která se do přípravku přidává záměrně proto, aby indikovala místa, kde již byla pěna nanesena. To zaručí rovnoměrné rozetření po pokožce. Samoopalovací látky jsou totiž bezbarvé.

 

APLIKACE


Před první aplikací samoopalovacího přípravku He-Shi Rapid Mousse doporučujeme udělat si tělový peeling, který pokožku jemně očistí a odstraní odumřelé buňky epidermis. Pokožka pak snadněji vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle. Ideální je použití některé z peelingových rukavic z naší nabídky doplňkových produktů.

Peelingovou proceduru, holení, depilaci, epilaci a pod. doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit.

V případě, že vynecháte peeling, doporučujeme vydatnou sprchu a důkladné smytí sprchového přípravku z pokožky. Po umytí a důkladném osušení můžete přistoupit k samotné aplikaci samoopalovacího přípravku na čistou a suchou pokožku bez make-upu, líčidel, deodorantu, parfému, jakýchkoli krémů a jiné kosmetiky.

Nasaďte si aplikační rukavice a začněte nanášet krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce celého těla. Aplikační rukavice jsou součástí balení a jejich použití je velmi důležité. Nikdy neaplikujte přípravek bez rukavic. Ideální je začít nohama a plynule přejít až ke krku, na konec tvář.

Pro dokončení aplikační procedury si opatrně svlékněte rukavice a opakem rukou přetřete prsty a vrchní část rukou. Použijte při tom jen minimum pěny a přípravek nevtírejte mezi prsty. Nepoužívejte dlaně, protože silná vrstva pokožky na dlaních by se nepěkně obarvila.

Ihned po aplikaci se můžete obléci. Oblečte si však volnější oblečení. Reakční čas, při kterém se krém úplně vstřebá do pokožky a vytvoří tak požadovaný odstín, je: 1 hodina (jemné zlatavé opálení), 2 hodiny (bronzový odstín), 3-4 hodiny (tmavší hluboké opálení), více než 4 hodiny nejsou potřebné.

V tomto čase není vhodné provádět činnosti spojené s nadměrnou fyzickou zátěží (cvičení, fitness - následné pocení), vystavovat se vlivům počasí (déšť, sněžení), věnovat se činnostem, které přímo ovlivňují lidskou pokožku. Nejvhodnější je aplikace před spaním, případně tehdy, pokud již nemáte před sebou namáhavější program (odpoledne-večer).


Samoopalovací přípravek může během reakční doby zanechat barevné stopy na oblečení. Doprovodná barva, která tyto stopy zanechává je však na vodní bázi, proto se snadno čistí běžnými prostředky. Po prvním důkladném umytí pokožky se tato barva odstraní a tím se 100% vyloučí možnost dalšího zabarvení oblečení.


Po uplynutí doby potřebné k reakci si dopřejte vydatnou sprchu, kterou důkladně smyjete zůstatky doprovodné barvy z vaší pokožky. Nebojte se pořádně umýt jakýmkoli sprchovým gelem, mýdlem, sprch.mlékem a pod. Nepoužívejte však už peeling, ani peelingové rukavice nebo sprchové přípravky s obsahem peelingových částic.

Následně je potřebná hydratace pokožky. Pravidelná hydratace je jeden z nejlepších způsobů, jak si zachovat svěží a zdravou pokožku a zároveň jeden z nejdůležitějších kroků, jak si udržet získané opálení se 100% výsledkem po celou dobu jeho trvání! Na hydrataci můžete použít jakýkoliv hydratační produkt (běžné hydratační mléko, olej, máslo a pod.)

Pokud Vám výsledný efekt opálení nestačí, nebo jsou pigmentové skvrny stále viditelné, můžete aplikaci zopakovat, ale již bez peelingové procedury. Aplikovat lze i lokálně jen na depigmentovaná místa. Pro udržení opálení již postačí aplikace každých 5-7 dní, podle životního stylu.

 

Nejčastější otázky a odpovědi ohledně našich produktů a jejich aplikace najdete v FAQ

 


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 14.7.2020
Vyzkoušel jsem a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen. Hezký odstín, takový přirozený i fleky téměř zmizely.