He-Shi Rapid 1Hour Mousse 50ml

Můžeme doručit do:
21.4.2021
SKLADEM
Značka: He-Shi
425 Kč
Kategorie: Produkty na Vitiligo
Konzistence: Liquid (pumpička na pěnu)
Velikost balení: 50 ml
Typ pokožky: Vhodný pro všechny typy a odstíny pokožky
Použití: Na tělo i na obličej
Spotřebujte do: 12 měsíců od otevření

Samoopalovací pěna na Vitiligo se zrychleným účinkem

 

He-Shi Rapid 1Hour Mousse je jemná samoopalovací pěna v praktickém 50ml balení, která ztmaví pokožku již za 1 hodinu a vytváří dokonalé, rovnoměrné opálení. Hloubku a intenzitu opálení si navíc můžete regulovat dobou působení při aplikaci.

1 hodina (jemné zlatavé opálení), 2-3 hodiny (bronzový odstín), 3-4 hodiny (tmavší hluboké opálení). 

Kromě vytvoření krásného opálení pomáhá samoopalovací pěna He-shi Rapid i při Vitiligu, nebo lokálních pigmentových skvrnách. Zjemňuje depigmentaci, nebo ji zcela překryje (výsledek je individuální - podle rozsahu a obsahu melaninu v pokožce). Velkou výhodou je, že nezanechává skvrny na oblečení, neotírá se a nebarví šaty.

picto-he-shi-cz

 • Luxusní Samoopalovací pěna se zrychleným účinkem

 • Na Vitiligo a lokální pigmentové skvrny

 • Vytváří jemné, středně tmavé až tmavé opálení

 • Krásná vůně bílé nektarinky a hrušky

 • Aplikační rukavice v balení

 • Přírodní DHA složení obohacené o vitamín E, avokádo, arganový a jojobový olej

 • Doprovodní barva pro snadnou aplikaci

 • Opálení vytvoří za 1-4 hodiny

 • Bezpečné v těhotenství i při kojení

 • Pro ženy i pro muže

 • Bez palmového a minerálního oleje

 • Balení vydrží na 2-3 aplikace celého těla

 

He-Shi Rapid 1 Hour Mousse vytváří opálení na bázi přírodních látek DHA. Po nanesení na pokožku působí na melanin ve vrchních vrstvách pokožky a vytváří okamžité opálení. Samoopalovací látky pronikají i do vrstev pokožky bez pigmentu, které ztmavujísjednocují tak výsledný odstín. Depigmentace se tak výrazně zjemní, nebo zcela překryje (výsledek je individuální - podle rozsahu a obsahu melaninu v pokožce).

Proces je stejný jako při přirozeném opalování na slunci, ale bez škodlivého UV záření. Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pokožky, který ztmaví o pár odstínů vždy tak, aby vypadalo přirozeně. To je zároveň hlavní rozdíl od běžné samoopalovací kosmetiky, která barví pokožku zvenku, vytváří nepřirozené oranžové odstíny, skvrny, případně se otírá o šaty.

Samoopalovací pěna He-Shi neobsahuje žádná barviva kromě doprovodné barvy (Cosmetic Colour Guide). Ta se do přípravku přidává záměrně proto, aby indikovala místa, kde již byla samoopalovací pěna nanesena. To zaručí rovnoměrné rozetření po pokožce. Samoopalovací látky jsou totiž bezbarvé.

Přírodní složení samoopalovacích produktů He-Shi vyhovuje i nejcitlivějším typem pokožky, lidem s alergiemi a pod.

 

 

APLIKACE SAMOOPALOVACÍ PĚNY


 

PŘED APLIKACÍ

Před první aplikací samoopalovací pěny He-Shi Rapid 1Hour Mousse doporučujeme udělat si tělový peeling. Pokožku jemně očistí a odstraní odumřelé buňky epidermis. Pokožka pak snadněji vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle. Ideální je použití některé z peelingových rukavic z naší nabídky Doplňkových produktů.

Peelingovou proceduru, holení, depilaci, epilaci a pod. doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit. Nepoužívejte peelingové přípravky s hydratačními složkami (krémové-olejové), protože by na pokožce mohly zanechat neviditelný film (krémový povlak). Mohl by způsobit nerovnoměrné vstřebání opálení (skvrny, fleky nebo zkrácené trvání opálení).

 

V DEN APLIKACE

Před použitím samoopalovací kosmetiky doporučujeme vydatnou sprchu a důkladné smytí sprchového přípravku z pokožky. Sprchu zakončete studenější vodou pro stažení pórů. Po umytí a důkladném osušení můžete přistoupit k samotné aplikaci samoopalovacího přípravku na čistou a suchou pokožku bez make-upu, líčidel, deodorantu, parfému, jakýchkoli krémů a jiné kosmetiky.

Samoopalovací pěnu He-Shi Rapid 1Hour Mousse před použitím protřepejte. Nasaďte si aplikační rukavice a začněte nanášet krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce celého těla. Aplikační rukavice jsou součástí balení a jsou velmi důležité. Nikdy neaplikujte přípravek bez rukavic. Ideální je začít roztírat přípravek na nohách, pak po těle a plynule přejít až ke krku, na konec tvář.

Pro dokončení aplikace samoopalovacího krému si opatrně svlékněte rukavice a opakem rukou přetřete prsty a vrchní část rukou. Použijte při tom jen minimum pěny a přípravek nevtírejte mezi prsty. (Aplikace je stejná jako u He-Shi Express - Podívejte se na aplikační video) Nepoužívejte dlaně, protože pokožka na dlaních by se nepěkně obarvila.

 

 

 

 

PO APLIKACI

Ihned po aplikaci samoopalovací pěny se můžete obléci. Oblečte si volnější a tmavší oblečení. Doba působení, při které se pěna úplně vstřebá do pokožky a vytvoří tak požadovaný odstín, je: 1 hodina (jemné zlatavé opálení), 2 hodiny (bronzový odstín), 3-4 hodiny (tmavší hluboké opálení), více než 4 hodiny nejsou potřebné.

V této době není vhodné provádět činnosti spojené s nadměrnou fyzickou zátěží (následné pocení). Vystavovat se vlivům počasí (déšť, sněžení), věnovat se činnostem, které přímo ovlivňují lidskou pokožku. Nejvhodnější je aplikace před spaním, případně tehdy, pokud již nemáte před sebou namáhavější program (odpoledne-večer).

Platí pravidlo: Čím déle si samoopalovací kosmetiku necháte působit, tím tmavší bude opálení. Maximální doba působení jsou 4 hodiny. Delší doba není potřebná.

 


Samoopalovací přípravek může během doby působení zanechat barevné stopy na oblečení. Doprovodná barva, která tyto stopy zanechává, je však na vodní bázi, proto se snadno čistí běžnými prostředky. Po prvním důkladném umytí pokožky se tato barva odstraní, a tím se 100% vyloučí možnost dalšího zabarvení oblečení.


 

Po uplynutí doby potřebné k působení samoopalovacích látek si dopřejte vydatnou teplou (ne horkou) sprchu, kterou důkladně smyjete zůstatky doprovodné barvy z vaší pokožky. Nebojte se pořádně umýt jakýmkoli sprchovým gelem, mýdlem, sprch.mlékem bez použití houbičky. Nepoužívejte však už peeling, ani peelingové rukavice nebo sprchové přípravky s obsahem peelingových částic. Následujících 12 hodin po sprše se bude vaše opálení dále rozvíjet do konečného odstínu.

 

Po sprše je potřebná hydratace pokožky. Pravidelná hydratace je jeden z nejlepších způsobů, jak si zachovat svěží a zdravou pokožku a zároveň jeden z nejdůležitějších kroků, jak si udržet získané opálení se 100% výsledkem po celou dobu jeho trvání. Na hydrataci můžete použít jakýkoliv hydratační produkt (běžné hydratační mléko, olej, máslo a pod.)

Pokud vám výsledný efekt opálení nestačí, nebo jsou pigmentové skvrny stále viditelné, můžete aplikaci po 24hod. zopakovat, ale už bez peelingové procedury. Aplikovat lze i lokálně pouze na depigmentovanou oblast. Pro udržení opálení již postačí aplikace jednou za 7-10 dní, podle životního stylu.

 

 

Odpovědi na nejčastější otázky ohledně našich samoopalovacích produktů a jejich aplikace najdete v FAQ


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


Jak aplikovat samoopalovací pěnu He-Shi Rapid 1Hour Mousse

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 14.7.2020
Vyzkoušel jsem a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen. Hezký odstín, takový přirozený i fleky téměř zmizely.