He-Shi Dark Foaming Mousse 150ml

Můžeme doručit do:
24.7.2024
SKLADEM
Značka: He-Shi
980 Kč
Kategorie: Produkty na Vitiligo
Konzistence: Liquid (pumpička na pěnu)
Velikost balení: 150 ml
Typ pokožky: Vhodná pro střední až tmavé odstíny pokožky
Použití: Na tělo i na obličej
Spotřebujte do: 12 měsíců od otevření

Samoopalovací pěna na Vitiligo 

 

He-Shi Dark Foaming Mousse je exluzivní pěna jemné textury, která pomáhá při Vitiligu, nebo lokálních pigmentových skvrnách. Vytváří rovnoměrné, přirozeně vypadající opálení, které zjemňuje depigmentaci, nebo ji zcela překryje (výsledek je individuální - podle rozsahu a obsahu melaninu v pokožce). Velkou výhodou je, že nezanechává skvrny na oblečení, neotírá se a nebarví šaty.

Výsledný odstín opálení je o 3-4 odstíny tmavší, proto je vhodnější pro klienty se středním, až tmavším typem pokožky.

 

picto-he-shi-cz

 • Luxusní Samoopalovací pěna obohacena o peptidy a esenciální aminokyseliny

 • Na Vitiligo a lokální pigmentové skvrny

 • Vytváří středně tmavé až tmavé opálení

 • Krásná vůně bílé nektarinky a hrušky

 • Aplikační Mitt rukavice v balení

 • Přírodní DHA složení pro bezchybné opálení

 • Doprovodní barva pro snadnou aplikaci

 • Opálení vytvoří za 6-8 hodin

 • Bezpečné v těhotenství i při kojení

 • Pro ženy i pro muže

 • Bez palmového a minerálního oleje

 • Balení vydrží na 5-7 aplikací celého těla

 

He-Shi Dark Foaming Mousse vytváří opálení na bázi přírodních látek DHA. Po nanesení na pokožku působí na melanin ve vrchních vrstvách pokožky a vytváří okamžité opálení. Samoopalovací látky pronikají i do vrstev pokožky bez pigmentu, které ztmavujísjednocují tak výsledný odstín. Depigmentace se tak výrazně zjemní, nebo zcela překryje (výsledek je individuální - podle rozsahu a obsahu melaninu v pokožce).

Proces je stejný jako při přirozeném opalování na slunci, ale bez škodlivého UV záření. Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pokožky, který ztmaví o pár odstínů vždy tak, aby vypadalo přirozeně. To je zároveň hlavní rozdíl od běžné samoopalovací kosmetiky, která barví pokožku zvenku, vytváří nepřirozené oranžové odstíny, skvrny, případně se otírá o šaty.

Samoopalovací pěna He-Shi neobsahuje žádná barviva kromě doprovodné barvy (Cosmetic Colour Guide). Ta se do přípravku přidává záměrně proto, aby indikovala místa, kde již byla samoopalovací pěna nanesena. To zaručí rovnoměrné rozetření po pokožce. Samoopalovací látky jsou totiž bezbarvé.

Přírodní složení samoopalovacích produktů He-Shi vyhovuje i nejcitlivějším typem pokožky, lidem s alergiemi a pod.

 

 

APLIKACE SAMOOPALOVACÍ PĚNY


 

PŘED APLIKACÍ

Před první aplikací samoopalovací pěny He-Shi Dark Foaming Mousse doporučujeme udělat si tělový peeling. Pokožku jemně očistí a odstraní odumřelé buňky epidermis. Pokožka pak snadněji vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle. Ideální je použití některé z peelingových rukavic z naší nabídky Doplňkových produktů.

Peelingovou proceduru, holení, depilaci, epilaci a pod. doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit. Nepoužívejte peelingové přípravky s hydratačními složkami (krémové-olejové), protože by na pokožce mohly zanechat neviditelný film (krémový povlak). Mohl by způsobit nerovnoměrné vstřebání opálení (skvrny, fleky nebo zkrácené trvání opálení).

 

V DEN APLIKACE

Před použitím samoopalovací kosmetiky doporučujeme vydatnou sprchu a důkladné smytí sprchového přípravku z pokožky. Sprchu zakončete studenější vodou pro stažení pórů. Po umytí a důkladném osušení můžete přistoupit k samotné aplikaci samoopalovacího přípravku na čistou a suchou pokožku bez make-upu, líčidel, deodorantu, parfému, jakýchkoli krémů a jiné kosmetiky.

Samoopalovací pěnu He-Shi Dark před použitím protřepejte. Nasaďte si Mitt rukavici a začněte nanášet krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce celého těla. Mitt rukavice je součástí balení a je velmi důležitá. Nikdy neaplikujte přípravek bez této rukavice. Ideální je začít roztírat přípravek na nohách, pak po těle a plynule přejít až ke krku, na konec tvář.

Pro dokončení aplikační procedury si téměř suchou Mitt rukavicí přetřete prsty a vrchní část rukou. Použijte při tom jen minimum pěny a přípravek nevtírejte mezi prsty. (Aplikace je stejná jako u He-Shi Express - Podívejte se na aplikační video) Nepoužívejte dlaně, protože pokožka na dlaních by se nepěkně obarvila.

 

 

 

 

PO APLIKACI

Ihned po aplikaci samoopalovací pěny se můžete obléci. Oblečte si volnější a tmavší oblečení. Doba působení, při které se pěna úplně vstřebá do pokožky a vytvoří tak požadovaný odstín, je 6-8 hodin

V této době není vhodné provádět činnosti spojené s nadměrnou fyzickou zátěží (následné pocení). Vystavovat se vlivům počasí (déšť, sněžení),. Věnovat se činnostem, které přímo ovlivňují lidskou pokožku. Nejvhodnější je aplikace před spaním, případně tehdy, pokud již nemáte před sebou namáhavější program (odpoledne-večer).

Platí pravidlo: Čím déle si samoopalovací kosmetiku necháte působit, tím tmavší bude opálení. Maximální doba působení je 8 hodin. Delší doba není potřebná.

 


Samoopalovací přípravek může během doby působení zanechat barevné stopy na oblečení. Doprovodná barva, která tyto stopy zanechává, je však na vodní bázi, proto se snadno čistí běžnými prostředky. Po prvním důkladném umytí pokožky se tato barva odstraní, a tím se 100% vyloučí možnost dalšího zabarvení oblečení.


 

Po uplynutí doby potřebné k působení samoopalovacích látek si dopřejte vydatnou teplou (ne horkou) sprchu, kterou důkladně smyjete zůstatky doprovodné barvy z vaší pokožky. Nebojte se pořádně umýt jakýmkoli sprchovým gelem, mýdlem, sprch.mlékem bez použití houbičky. Nepoužívejte však už peeling, ani peelingové rukavice nebo sprchové přípravky s obsahem peelingových částic. Následujících 12 hodin po sprše se bude vaše opálení dále rozvíjet do konečného odstínu.

 

Po sprše je potřebná hydratace pokožky. Pravidelná hydratace je jeden z nejlepších způsobů, jak si zachovat svěží a zdravou pokožku a zároveň jeden z nejdůležitějších kroků, jak si udržet získané opálení se 100% výsledkem po celou dobu jeho trvání. Na hydrataci můžete použít jakýkoliv hydratační produkt (běžné hydratační mléko, olej, máslo a pod.)

Pokud vám výsledný efekt opálení nestačí nebo jsou pigmentové skvrny stále viditelné, můžete aplikaci po 24hod. zopakovat, ale už bez peelingové procedury. Aplikovat lze i lokálně pouze na depigmentovanou oblast. Pro udržení opálení již postačí aplikace jednou za 7-10 dní, podle životního stylu.

 

 

Odpovědi na nejčastější otázky ohledně našich samoopalovacích produktů a jejich aplikace najdete v FAQ


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


Jak aplikovat samoopalovací kosmetiku -He-Shi?

Samoopalovací pěna He-Shi Dark Foaming Mousse

5
14x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PT Avatar autora | 7.6.2023
jsem velice spokojená už po první aplikaci ,trpím Vitiligem a hodně ,jelikož ráda nosím sukně ,šaty ,tak pro mě užasná volba
5
HK Avatar autora | 7.11.2022
manžel je s produktem moc spokojený :-D
5
R Avatar autora | 6.5.2021
Objednala jsem si samoopalovací pěnu he-shi na vitiligo i když tímto onemocněním netrpím ale na mém těle je par nedokonalosti, které bych po zimě ráda překryla a protože právě tato pěna dokáže překrýt i ztrátu pigmentu rozhodla jsem se právě pro tuto volbu. Moje pokožka byla již hned po nanesení krásně snědá a protože jsem si ji nanesla večer před spaním tak ráno jsem se probudila nádherně hnědá jako od moře a to byl opravdu úžasný pocit. Povlečení nebylo absolutně špinavé ani oblečení. Opálení je krásně jednolité bez fleků, nebo oranžového odstínu. Maximální spokojenost, určitě doporučuji.
5
H Avatar autora | 1.4.2021
S výsledkem jsem spokojen. Vůbec se neotírá o oblečení a to je super :-)
5
P Avatar autora | 31.3.2021
Tuto pěnu používám pravidelně a opravdu funguje. Pigmentové skvrny mám na krku a na rukou. Po nanesení mi fleky překryje tak na 90% což mi vyhovuje. Určitě doporučuji pro všechny, co mají stejný problém.
5
J Avatar autora | 10.9.2019
konečně samoopalovák, který mi vyhovuje a vytvoří mi opálení i na pokožce s vitiligem
5
AS Avatar autora | 2.7.2019
Měla sem vždycky problém opálit si nohy, teď mám za chvilinku krásné opálení jak od moře :) Top
5
T Avatar autora | 25.6.2019
Jsem tmavší typ, takže mi vyhovuje více než FakeBake
5
M Avatar autora | 1.3.2019
Super!!!výborně kryje vitiligo
5
M Avatar autora | 28.9.2017
Naprosto super na lēto pro zamaskovani vitiliga.Používám i 5 minute mousse a jsem hrozně spokojená.Absolutně bez konkurence.Kdyby bylo 10 hvēzdiček tak bych je dala.SUPER????
5
H Avatar autora | 12.8.2016
Nejlepší samoopalovací prostředek na překrytí vitiliga, co jsem kdy měla. Před každou aplikací je nutné jej důkladně protřepat, aby nestékal na místa s normální pigmentací.Jinak i přes vyšší cenu vřele doporučuji.
5
I Avatar autora | 29.6.2016
Hodně dobrý na vitiligo a skvělý na opálení mých nohou. Barva jako od moře ;-)
5
J Avatar autora | 7.6.2016
Skvělý za mně 5 hvězdiček :-)
5
G Avatar autora | 6.7.2015
Moje skvrny mi způsobovaly psychický teror. Přes zimu to bylo v pohodě, ale když se oteplilo a já jsem musela celý rok chodit v dlouhých rukávech, jen aby nikdo neviděl moje flekaté ruce, bylo to strašné. Vyzkoušela jsem na překrytí téměř vše, celkem v pohodě byl make-up, no dokud jsem si jakž-takž zamaskovala obě ruce, trvalo to věčnost. Nevýhodou však bylo, pokud jsem se někde otřela, byla to katastrofa. Když jsem objevila He-Shi Mousse, velmi jsem si vydechla. Konečně něco, co funguje a drží.
Zpět do obchodu