Tip

Fake Bake Original Self-Tan Lotion 170ml

Základní samoopalovací produkt Fake Bake určený pro začátečníky. Velmi snadno se používá a vytváří opravdu přirozené bronzové opálení. Díky tomu se stal velmi oblíbeným i pro zákazníky s Vitiligem, nebo lokálními pigmentovými skvrnami...


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 20.1.2021
1 039 Kč
Kategorie: Produkty na Vitiligo
Použití: Na tělo i na obličej
Typ pokožky: Vhodný pro bledé-středně tmavé typy pokožky
Konzistence: Krémová
Vůně: Neparfémovaný - zemitá vůně
Složení: Bez PARABENŮ a chem. konzervantů
Test: Netestovaný na zvířatech
 

Samoopalovací krém na Vitiligo

 

Fake Bake Original je základní samoopalovací produkt vhodný pro začátečníky a lidi, kteří se samoopalováním nemají velké zkušenosti. Má krémovou konzistenci, velmi snadno se používá a vytváří opravdu přirozené bronzové opálení. Díky tomu se stal velmi oblíbeným i pro zákazníky s Vitiligem, nebo lokálními pigmentovými skvrnami. Už po prvním použití výrazně zjemňuje depigmentaci nebo ji zcela překryje (záleží na rozsahu).

Jako jediný z nabídky produktů od Fake Bake není parfémovaný a proto má svou charakteristickou zemitou vůni, která více vyhovuje lidem, co nemají rádi tropické a sladké vůně.

Tento produkt funguje na bázi přírodních látek DHA, DMI a erytrulózy, které po nanesení na pokožku působí na melanin ve vrchních vrstvách pokožky a vytvářejí okamžité opálení. Samoopalovací látky pronikají i do vrstev pokožky bez pigmentu, které ztmavují a sjednocují tak výsledný odstín. Depigmentace se tak výrazně zjemní, nebo zcela překryje (výsledek je individuální - podle rozsahu a obsahu melaninu v pokožce).

Proces je stejný jako při přirozeném opalování na slunci, ale bez škodlivého UV záření. Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pokožky, který ztmaví o pár odstínů vždy tak, aby vypadalo přirozeně. To je zároveň hlavní rozdíl od běžných samoopalovacích přípravků, které barví pokožku zvenku, vytvářejí nepřirozené oranžové odstíny, skvrny, případně se otírají o šaty.

Fake Bake Original neobsahuje žádná barviva kromě doprovodné barvy (Show where it goes formule), která se do přípravku přidává záměrně proto, aby indikovala místa, kde už byl krém nanesen. To zaručí rovnoměrné rozetření po pokožce. Samoopalovací látky jsou totiž bezbarvé.

 

APLIKACE


Před první aplikací samoopalovacího přípravku Fake Bake Original doporučujeme udělat si tělový peeling, který pokožku jemně očistí a odstraní odumřelé buňky epidermis. Pokožka pak snadněji vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle. Ideální je použití některé z peelingových rukavic z naší nabídky doplňkových produktů.

Peelingovou proceduru, holení, depilaci, epilaci a pod. doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit.

V případě, že vynecháte peeling, doporučujeme vydatnou sprchu a důkladné smytí sprchového přípravku z pokožky. Po umytí a důkladném osušení můžete přistoupit k samotné aplikaci samoopalovacího přípravku na čistou a suchou pokožku bez make-upu, líčidel, deodorantu, parfému, jakýchkoli krémů a jiné kosmetiky.

Nasaďte si aplikační rukavice a začněte nanášet krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce celého těla. Aplikační rukavice jsou součástí balení a jejich použití je velmi důležité. Nikdy neaplikujte přípravek bez rukavic. Ideální je začít nohama a plynule přejít až ke krku, na konec tvář.

Pro dokončení aplikační procedury si opatrně svlékněte rukavice a opakem rukou přetřete prsty a vrchní část rukou. Použijte při tom jen minimum krému a přípravek nevtírejte mezi prsty. (Podívejte se na aplikační video) Nepoužívejte dlaně, protože silná vrstva pokožky na dlaních by se nepěkně obarvila.

 

 

Zhruba po 5 minutách po aplikaci se můžete obléci. Oblečte si však volnější oblečení. Reakční čas, při kterém se krém úplně vstřebá do pokožky a vytvoří tak požadovaný odstín, je od 4 do 6 hodin. To je doba, kdy se opálení rozvine naplno.

V této době není vhodné provádět činnosti spojené s nadměrnou fyzickou zátěží (následné pocení), vystavovat se vlivům počasí (déšť, sněžení), věnovat se činnostem, které přímo ovlivňují lidskou pokožku. Nejvhodnější je aplikace před spaním, případně tehdy, pokud již nemáte před sebou namáhavější program (odpoledne-večer).


Samoopalovací přípravek může během reakční doby zanechat barevné stopy na oblečení. Doprovodná barva, která tyto stopy zanechává je však na vodní bázi, proto se snadno čistí běžnými prostředky. Po prvním důkladném umytí pokožky se tato barva odstraní a tím se 100% vyloučí možnost dalšího zabarvení oblečení.


Po uplynutí doby potřebné k reakci si dopřejte vydatnou sprchu, kterou důkladně smyjete zůstatky doprovodné barvy z vaší pokožky. Nebojte se pořádně umýt jakýmkoli sprchovým gelem, mýdlem, sprch.mlékem a pod. Nepoužívejte však už peeling, ani peelingové rukavice nebo sprchové přípravky s obsahem peelingových částic.

Následně je potřebná hydratace pokožky. Pravidelná hydratace je jeden z nejlepších způsobů, jak si zachovat svěží a zdravou pokožku a zároveň jeden z nejdůležitějších kroků, jak si udržet získané opálení se 100% výsledkem po celou dobu jeho trvání! Na hydrataci můžete použít jakýkoliv hydratační produkt (běžné hydratační mléko, olej, máslo a pod.)

Pokud Vám výsledný efekt opálení nestačí, nebo jsou pigmentové skvrny stále viditelné, můžete aplikaci zopakovat, ale již bez peelingové procedury. Aplikovat lze i lokálně jen na depigmentovaná místa. Pro udržení opálení již postačí aplikace každých 7-10 dní, podle životního stylu.

 

Nejčastější otázky a odpovědi ohledně našich produktů a jejich aplikace najdete v FAQ

 


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


Přidat hodnocení
5
6x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
R Avatar autora | 24.11.2020
Zatím nejlepší produkt na vitiligo! Jsem za něj opravdu vděčná a ulehčil mi život. 100% se přizpůsobí odstínu mé pokožky. Vitiligo na rukou zakryje na dva dny, i když jsou častěji myté.
3
K Avatar autora | 11.2.2020
Barva po nanesení moc hezká, aplikace bezproblémová...
5
P Avatar autora | 14.3.2019
Super, nemám co dodat. Maximální spokojenost.
5
D Avatar autora | 7.6.2016
SUPER, konecne dobry samoopalovak
5
M Avatar autora | 12.5.2016
Samoopalovakum moc neverim, ale tento krem me presvedcil. Krasne sneda pokozka a jednoducha aplikace. Za me 5 hvězdiček :*
5
A Avatar autora | 15.6.2015
Skvělý produkt
5
Avatar autora | 9.10.2014
skvělý