Dripping Gold Wonder Water Watermelon 100ml

Můžeme doručit do:
19.6.2024
SKLADEM
Značka: DRIPPING GOLD
399 Kč
Kategorie: Samoopalovací mléka
Konzistence: Voda (mlha)
Velikost balení: 100 ml
Typ pokožky: Vhodný pro bledé a středně tmavé typy pokožky
Použití: Na tělo i na obličej
Spotřebujte do: 6 měsíců od otevření

Samoopalovací voda (mlha) na pleť a dekolt

Odstín LIGHT-MEDIUM

 

Dripping Gold Wonder Water je samoopalovací voda (mlha) na pleť a dekolt. Speciální složení pro jemnější pokožku obličeje, které neucpává póry. Vytváří MEDIUM opálení pro sluncem políbenou pleť. Je vhodná pro světlejší typy a odstíny pokožky, ideální v případě, že se samoopalováním začínáte.

Vaše pleť bude hydratovaná, krásně opálená a zregenerovaná. Hlavními benefity samoopalovací mlhy jsou nejen bronzové opálení, ale také stažení pórů. Extra přidání vitamínu E vyhlazuje vrásky a skryje také kruhy pod očima.

Získejte "zdravou barvu" a šťavnatou pleť jedním stiskem rozprašovače.

picto-he-shi-cz

 • Speciální samoopalovací voda (mlha) na pleť a dekolt

 • Vytváří jemné, až středně tmavé opálení

 • Svěží letní vůně červeného melounu

 • Zjemňuje vrásky, zpevňuje pleť, stahuje póry a hydratuje

 • Vitamin E zklidňuje, regeneruje, chrání a zlepšuje stav pleti

 • 100% přírodní DHA pro dokonalé opálení bez doprovodné barvy

 • Opálení vytvoří za 4-6 hodin

 • Neucpává póry, bezpečná v těhotenství i při kojení

 • Pro ženy i pro muže

 • Balení na 4-5 měsíců při aplikaci každých 5-7 dní

 • PETA certifikát

 

Samoopalovací voda Dripping Gold Wonder Water vytváří opálení na bázi 100% přírodních látek DHA. Po nanesení na pokožku působí na melanin ve vrchních vrstvách pokožky a vytváří opálení. Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pokožky. Ztmaví ji o pár odstínů vždy tak, aby opálení vypadalo přirozeně.

Wonder Water Watermelon je ideální pro uživatele, kteří nechtějí používat běžnou samoopalovací kosmetiku s komplikovanější aplikací. Protože samoopalovací voda neobsahuje doprovodnou barvu, její aplikace je velmi jednoduchá. Aplikujte pomocí rozprašovače na čistou pleť a vaše opálení se vytvoří za 4-6 hodin.

  

Všechny produkty Dripping Gold jsou vhodné i pro lidi s citlivou pokožkou, alergiemi a pod.

 

dripping-gold-wonder-water-watermelon-after

APLIKACE


 

PŘÍPRAVA - ujistěte se, že vaše pokožka je čistá a suchá = bez make-upu, líčidel, parfému, jakýchkoli krémů a jiné kosmetiky.

 

APLIKACE - nanášejte rozprašovačem rovnoměrně po celém obličeji a po dekoltu v cca 15cm vzdálenosti. Pro jemné opálení použijte 1-2 stříknutí, pro výraznější opálení 3-4 stříknutí mlhy.

 

Dripping Gold Wonder Water Watermelon před použitím protřepejte, nanášejte rozprašovačem na pleť a dekolt. Po aplikaci podle potřeby rozetřete Kabuki Brush Mini nebo VELVET Tanning Mitt rukavicí.

 

ČAS PŮSOBENÍ - (4-6 hodin) pro jemnější LIGHT efekt, případně 8 hodin (celou noc) pro výraznější MEDIUM efekt.

Platí pravidlo: Čím déle si samoopalovací kosmetiku necháte působit, tím tmavší bude opálení. Maximální doba působení mlhy je 8 hodin. Delší doba není nutná.

 

PŮSOBENÍ - v době působení produktu se vyhněte fyzické aktivitě = pocení, nevystavujte se vlivům počasí. Nejvhodnější je aplikace před spaním, případně tehdy, pokud již nemáte před sebou namáhavější program (odpoledne-večer).

 

UMYTÍ - po uplynutí doby potřebné k působení samoopalovacích látek (ideální ráno po probuzení) si umyjte obličej a aplikujte si vaši běžně používanou kosmetiku, nebo dekorativní kosmetiku. Následujících 12-24 hodin po prvním umytí se bude vaše opálení dále rozvíjet do konečného odstínu.

 

Pokud vám výsledný efekt opálení nepostačuje, pro tmavší odstín můžete aplikaci po 24hod. zopakovat. Pro udržení opálení už postačí aplikace jednou za 5-7 dní, podle životního stylu a péče o vaši pleť.

   

 

Odpovědi na nejčastější otázky ohledně našich samoopalovacích produktů a jejich aplikace najdete v FAQ


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením.  Po použití se tělo vystavené přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálen nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu