Dripping Gold Kabuki Brush Mini

Můžeme doručit do:
5.10.2023
SKLADEM
Značka: DRIPPING GOLD
299 Kč
Kategorie: Doplňkové samoopalovací produkty
Typ pokožky: Vhodná i pro citlivou pokožku
Použití: Na tělo i na obličej
Typ: Vegan friendly, Cruelty-free
Složení: Syntetické vlákno

Luxusní kabuki štětec

(Menší velikost)

 

Dripping Gold Kabuki Brush Mini je luxusní aplikační štětec vyvinutý pro konečnou úpravu při aplikaci samoopalovacích produktů. Hedvábně jemné a extra husté syntetické štětiny zajišťují opravdu rovnoměrné roztírání samoopalovacích produktů. Krásné rozetření "do ztracena" bude extrémně jednoduché.

Ideální pro konečnou úpravu na kloubech, prstech, nártech, bikinách a ostatních hůře přístupných částech těla. Jedinečný tvar štětce oceníte při aplikaci samoopalovací mlhy na pleť. Menší velikost je skvělá pro dokonalý konturing na pleti a těle (lícní kosti, brada, svalový konturing).

Pokud hledáte opravdu kvalitní a spolehlivý štětec na FINISH POWDER, právě jste jej našli!

 

Kabuki Brush Mini je navržen pro maximální komfort a snadnost použití. Perfektně padne do ruky, snadno se udržuje a po vysušení štětiny dokonale drží svůj tvar. Pro jeho menší velikost jeideální pro cestování.

 

 

POUŽITÍ


  

Na pokožku naneste potřebné množství samoopalovací kosmetiky, rozetřete a aplikaci dokončete štětcem. Postupujte krouživými pohyby po pokožce, při komplikovanějších partiích (klouby na rukou, prsty, nárty a pod.) stírejte jemněji "do ztracena". Při aplikaci na pleť a dekolt můžete opálení snadno konturovat.

Při použití pudru štětec jemně namočte do pudru, oklepejte přebytečné množství pudru a jemně přepudrujte požadovaná místa na těle. Postupujte jemně a příliš netlačte, abyste neporušili rovnoměrnost opálení.

 

Po použití opláchněte v teplé vodě při maximální teplotě 30°C. Přebytečnou vodu odsajte papírovou utěrkou nebo ručníkem. Štětec nechte volně usušit, nesušte v sušičce ani na radiátoru.

 

 

Odpovědi na nejčastější otázky ohledně našich samoopalovacích produktů a jejich aplikace najdete v FAQ

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu