Peelingová rukavice DOUBLE SIDE

Můžeme doručit do:
6.3.2024
SKLADEM
239 Kč
Kategorie: Doplňkové samoopalovací produkty
Použití: Na tělo i na obličej
Typ pokožky: Vhodná i pro citlivou pokožku
Určení: Univerzální pro všechny druhy čistících přípravků
Materiál: Syntetické vlákno

Oboustranná peelingová rukavice

 

Speciální peelingová rukavice ze syntetického vlákna pro přípravu pokožky před aplikací samoopalovacích produktů. Odstraňuje odumřelé buňky z pokožky, obnovuje její přirozený zdravý lesk a vytváří dokonalý povrch před aplikací.

 

Rukavice DOUBLE SIDE PEELING GLOVE má praktický tvar ukončený manžetou pro pohodlné používání. Můžete ji použít s jakýmkoliv čisticím prostředkem na pokožku, nebo peelingem.

Po použití stačí propláchnout v teplé vodě (max. 30°C) a nechat vysušit na vzduchu (ne v sušičce).

 

Proč je peeling pokožky tak důležitý?

Peeling odstraní povrchové odumřelé buňky pokožky a zbytky kosmetických produktů. Tím pokožku vyčistí, odmastí a dokonale připraví na aplikaci samoopalovacího přípravku. Vstřebání opálení je pak rovnoměrné a prodlouží se i jeho trvání.

Pravidelný peeling také vyrovnává tón pleti, stimuluje kolagen, zjemňuje pokožku, redukuje zarostlé chloupky, bulky a ucpané póry, akné, urychluje obnovu a povrchovou úpravu pokožky.

 

Peelingovou proceduru je nejvhodnější provádět při sprchování nebo koupání. Na peelingovou houbu naneste potřebné množství oblíbeného čistícího přípravku (sprch. gelu, mýdla a pod.) a jemně masírujte pokožku krouživými pohyby. Pro znásobení efektu můžete občasně použít v kombinaci s peelingem.

 


Při peelingu před aplikací samoopalovacích produktů nepoužívejte čisticí přípravky s hydratačními složkami (krémové-olejové), protože by mohly reagovat se samoopalovacími látkami. Mohou také na pokožce zanechat neviditelný film (krémový povlak), který způsobuje nerovnoměrné vstřebání opálení (skvrny, fleky nebo zkrácené trvání opálení).


 

 

Odpovědi na nejčastější otázky ohledně našich samoopalovacích produktů a jejich aplikace najdete v FAQ

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu