He-Shi Dark Foaming Mousse 150ml

  • 1 z 3

Exkluzivní pěna jemné textury, která opaluje okamžitě a vytváří rovnoměrné opálení bronzového odstínu. S oblibou používána na překrytí Vitiliga pro klienty se středním až tmavším typem pokožky...


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 4.3.2021
980 Kč
Kategorie: Produkty na Vitiligo
Použití: Na tělo i na obličej
Typ pokožky: Vhodný pro tmavé typy pokožky
Konzistence: Liquid (pumpička na pěnu)
Vůně: Parfémovaná - velmi jemná, neutrální vůně
Složení: Bez PARABENŮ a chem. konzervantů
Test: VEGAN & CRUELTY FREE
 

Samoopalovací pěna na Vitiligo

 

He-Shi Foaming Mousse je exluzivní pěna jemné textury, která opaluje okamžitě při kontaktu s pokožkou a vytváří rovnoměrné, bronzové opálení. Výsledný odstín opálení je o 1-2 odstíny tmavší, proto je vhodnější pro klienty se středním, až tmavším typem pokožky.

Kromě opálení má dobré výsledky u klientů bojujících s Vitiligem, nebo lokálními pigmentovými skvrnami. Výrazně zjemňuje depigmentaci, nebo ji zcela překryje (výsledek je individuální - podle rozsahu a obsahu melaninu v pokožce). Velkou výhodou je, že nezanechává skvrny na oblečení, neotírá se/nebarví šaty.

Tento produkt funguje na bázi přírodních látek DHA, které po nanesení na pokožku působí na melanin ve vrchních vrstvách pokožky a vytvářejí opálení. Samoopalovací látky pronikají i do vrstev pokožky bez pigmentu, které ztmavují a sjednocují tak výsledný odstín.

Proces je stejný jako při přirozeném opalování na slunci, ale bez škodlivého UV záření. Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pokožky, který ztmaví o pár odstínů vždy tak, aby vypadalo přirozeně. To je zároveň hlavní rozdíl od běžných samoopalovacích přípravků, které barví pokožku zvenku, vytvářejí nepřirozené oranžové odstíny, skvrny, případně se otírají o šaty.

He-Shi Dark Foaming Mousse neobsahuje žádná barviva kromě doprovodné barvy (See where it goes formula), která se do přípravku přidává záměrně proto, aby indikovala místa, kde již byla pěna nanesena. To zaručí rovnoměrné rozetření po pokožce. Samoopalovací látky jsou totiž bezbarvé.

Přírodní složení a hladina pH vyhovuje i nejcitlivějším typům pokožky, s přidáním hydratačních složek, které zabraňují vysychání pokožky a předčasnému stárnutí.

 

APLIKACE


Před první aplikací samoopalovacího přípravku He-Shi Dark Foaming Mousse doporučujeme udělat si tělový peeling, který pokožku jemně očistí a odstraní odumřelé buňky epidermis. Pokožka pak snadněji vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle. Ideální je použití některé z peelingových rukavic z naší nabídky doplňkových produktů.

Peelingovou proceduru, holení, depilaci, epilaci a pod. doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit.

V případě, že vynecháte peeling, doporučujeme vydatnou sprchu a důkladné smytí sprchového přípravku z pokožky. Po umytí a důkladném osušení můžete přistoupit k samotné aplikaci samoopalovacího přípravku na čistou a suchou pokožku bez make-upu, líčidel, deodorantu, parfému, jakýchkoli krémů a jiné kosmetiky.

Nasaďte si aplikační rukavice a začněte nanášet krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce celého těla. Aplikační rukavice jsou součástí balení a jejich použití je velmi důležité. Nikdy neaplikujte přípravek bez rukavic. Ideální je začít nohama a plynule přejít až ke krku, na konec tvář.

Pro dokončení aplikační procedury si opatrně svlékněte rukavice a opakem rukou přetřete prsty a vrchní část rukou. Použijte při tom jen minimum pěny a přípravek nevtírejte mezi prsty. (Podívejte se na aplikační video) Nepoužívejte dlaně, protože silná vrstva pokožky na dlaních by se nepěkně obarvila.

 

 

Ihned po aplikaci se můžete obléci. Po první aplikaci však doporučujeme volnější oblečení. Reakční čas, při kterém se pěna zcela vstřebá do pokožky a vytvoří tak finální odstín, je od 6 do 8 hodin. To je doba, kdy se opálení rozvine naplno.

V této době není vhodné provádět činnosti spojené s nadměrnou fyzickou zátěží (cvičení, fitness - následné pocení), vystavovat se vlivům počasí (déšť, sněžení), věnovat se činnostem, které přímo ovlivňují lidskou pokožku. Nejvhodnější je aplikace před spaním, případně tehdy, pokud již nemáte před sebou namáhavější program (odpoledne-večer).


Samoopalovací přípravek může během reakční doby zanechat barevné stopy na oblečení. Doprovodná barva, která tyto stopy zanechává je však na vodní bázi, proto se snadno čistí běžnými prostředky. Po prvním důkladném umytí pokožky se tato barva odstraní a tím se 100% vyloučí možnost dalšího zabarvení oblečení.


Po uplynutí doby potřebné k reakci si dopřejte vydatnou sprchu, kterou důkladně smyjete zůstatky doprovodné barvy z vaší pokožky. Nebojte se pořádně umýt jakýmkoli sprchovým gelem, mýdlem, sprch.mlékem a pod. Nepoužívejte však už peeling, ani peelingové rukavice nebo sprchové přípravky s obsahem peelingových částic.

Následně je potřebná hydratace pokožky. Pravidelná hydratace je jeden z nejlepších způsobů, jak si zachovat svěží a zdravou pokožku a zároveň jeden z nejdůležitějších kroků, jak si udržet získané opálení se 100% výsledkem po celou dobu jeho trvání! Na hydrataci můžete použít jakýkoliv hydratační produkt (běžné hydratační mléko, olej, máslo a pod.)

Pokud Vám výsledný efekt opálení nestačí, nebo jsou pigmentové skvrny stále viditelné, můžete aplikaci zopakovat, ale již bez peelingové procedury. Aplikovat lze i lokálně jen na depigmentovaná místa. Pro udržení opálení již postačí aplikace každých 5-7 dní, podle životního stylu.

 

Nejčastější otázky a odpovědi ohledně našich produktů a jejich aplikace najdete v FAQ

 


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


Přidat hodnocení
5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 10.9.2019
konečně samoopalovák, který mi vyhovuje a vytvoří mi opálení i na pokožce s vitiligem
5
AS Avatar autora | 2.7.2019
Měla sem vždycky problém opálit si nohy, teď mám za chvilinku krásné opálení jak od moře :) Top
5
T Avatar autora | 25.6.2019
Jsem tmavší typ, takže mi vyhovuje více než FakeBake
5
M Avatar autora | 1.3.2019
Super!!!výborně kryje vitiligo
5
M Avatar autora | 28.9.2017
Naprosto super na lēto pro zamaskovani vitiliga.Používám i 5 minute mousse a jsem hrozně spokojená.Absolutně bez konkurence.Kdyby bylo 10 hvēzdiček tak bych je dala.SUPER????
5
H Avatar autora | 12.8.2016
Nejlepší samoopalovací prostředek na překrytí vitiliga, co jsem kdy měla. Před každou aplikací je nutné jej důkladně protřepat, aby nestékal na místa s normální pigmentací.Jinak i přes vyšší cenu vřele doporučuji.
5
I Avatar autora | 29.6.2016
Hodně dobrý na vitiligo a skvělý na opálení mých nohou. Barva jako od moře ;-)
5
J Avatar autora | 7.6.2016
Skvělý za mně 5 hvězdiček :-)
5
G Avatar autora | 6.7.2015
Moje skvrny mi způsobovaly psychický teror. Přes zimu to bylo v pohodě, ale když se oteplilo a já jsem musela celý rok chodit v dlouhých rukávech, jen aby nikdo neviděl moje flekaté ruce, bylo to strašné. Vyzkoušela jsem na překrytí téměř vše, celkem v pohodě byl make-up, no dokud jsem si jakž-takž zamaskovala obě ruce, trvalo to věčnost. Nevýhodou však bylo, pokud jsem se někde otřela, byla to katastrofa. Když jsem objevila He-Shi Mousse, velmi jsem si vydechla. Konečně něco, co funguje a drží.
 
Mrzí nás to, ale z důvodu aktuálně probíhající karantény v naší firmě, bude vaše objednávka vyřízena odeslaná až 9.3.2021
Omlouváme se za zpoždění, bohužel nedokážeme tento proces nijak urychlit.