He-Shi CLEARLY Flawless Tanning Set

PRODEJ BYL UKONČEN
Značka: He-Shi
2 298 Kč –30 % 1 599 Kč
Kategorie: Akce / Slevy
Konzistence: Liquid (pumpička na pěnu), Krém, Liquid (pumpička na pěnu)
Velikost balení: 150 ml, 100ml, 150ml
Typ pokožky: Vhodný pro všechny typy a odstíny pokožky
Použití: Na tělo i na obličej
Spotřebujte do: 10 + 12 měsíců od otevření
he shi clearly flawless clear tanning samoopalovaci set
SLEVA
2 298 Kč –30 %

Set CLEARLY Flawless

 

Exkluzivní balení CLASSIC Collection je set 4 kusů nejoblíbenějších samoopalovacích produktů pro dokonalé opálení s tou nejjednodušší aplikací. Balení obsahuje vše potřebné pro získání bronzového opálení.

 

OBSAH BALENÍ (4ks)

 • He-Shi Tan Remover & Primer 150ml
 • He-Shi He-Shi H2O Glow Tanning Mousse 150ml
 • He-Shi H2O GLOW Hyaluronic Facial Mist 100ml
 • He-Shi Velvet Mitt

 

He-Shi Tan Remover & Primer pro tu nejlepší přípravu pokožky před samoopalováním. S využitím přírodních AHA kyselin pro přípravu a exfolaci pokožky před aplikací samoopalovací kosmetiky. Primer je obohacen o klinicky ověřené hydratační složky. AloeVera pro dodatečnou hydrataci a zjemnění pokožky.

 

Samoopalovací pěna He-Shi H2O GLOW luxusní pěna jemné textury, pro tmavší výsledné opálení jako z exotické dovolené. Vítěz "Best-Beauty-Buys 2022" v kategorii samoopalovacích produktů. Je plná ingrediencí, které milují pokožku, jako je avokádový olej, aloe vera, vitamíny a arganový olej, které zanechají vaši pokožku intenzivně hydratovanou. Blednutí opálení je proto přirozené a rovnoměrné.

 

Lehká samoopalovací mlha He-Shi H2O GLOW Hyaluronic Facial Mist je speciálně navržena pro rychlé vytvoření opálení na jemnější pokožce obličeje tak, aby neucpávala póry. Ideální pro dny bez make-upu. Extra přidáním kyseliny hyaluronové dokonale hydratuje vaši pleť, odstraňuje jemné vrásky, zpevňuje pleť, uzamyká vlhkost a vytváří bronzové opálení.

 

Luxusní aplikační He-Shi Velvet Mitt pro ještě pohodlnější a jednodušší aplikaci. Oboustranná sametová rukavice s ultra hladkým povrchem, která pomáhá dosáhnout dokonalé rovnoměrné nanášení bez fleků.

 

 

Tento exkluzivní He-Shi CLEARLY Flawless dárkový Set obsahuje vše potřebné pro přípravu a vytvoření opálení jak z dovolené.

Jako první začneme s přípravou pokožky před samoopalováním pomocí jemné pěny.

 

 

He-Shi Tan Remover & Primer 

 

He-Shi Tan Remover & Primer je jedinečná pěna pro jemné odstranění opálení získaného samoopalovací kosmetikou. Stejně dokonale připraví pokožku před aplikací samoopalovací kosmetiky. Vaše pokožka bude 100% připravena a sjednocena na aplikaci. Pěna je vhodná pro všechny typy a odstíny pokožky.

Je obohacena o přírodní ovocné kyseliny a enzymy z mučenky, ananasu a hroznů, které účinně a jemně odstraňují opálení již do 5 minut. Největší benefit této pěny je použití nejen bezprostředně po aplikaci samoopalovací kosmetiky k opravě jemných nedokonalostí, ale také k odstranění staršího, odeznívajícího opálení.

picto-he-shi-cz

 • Jedinečná pěna na odstranění opálení a přípravu pokožky

 • Opálení odstraní a pokožku připraví do 5 minut od aplikace

 • Obsahuje ovocné kyseliny a enzymy - maracuja, ananas a hrozny

 • Efektivně sjednotí pokožku a odstraní odumřelé části pokožky

 • Krásná vůně bílé nektarinky a hrušky

 • Přírodní složení pro jemnou a účinnou eliminaci opálení

 • Obsahuje ALOE VERA pro zvláčnění a úpravu pokožky

 • Isopentydiol pro okamžitou hydrataci a sjednocení pokožky před aplikací samoopalovací kosmetiky

 • Neucpává póry

 • Bezpečné v těhotenství i při kojení

 • Pro ženy i pro muže

 • Bez palmového a minerálního oleje

 • Balení vydrží na 5-7 aplikací celého těla

 

Pěna He-Shi Tan Remover & Primer funguje prostřednictví přírodních enzymů a ovocných kyselin. Díky přidání Aloe Vera bude vaše pokožka vláčná a zjemněná. Isopentydiol poskytuje okamžitou hydrataci a je klinicky prokázáno, že zvyšuje vlhkost pokožky.

He-Shi Tan Remover & Primer je ideální pro uživatele, kteří chtějí jemně odstranit opálení, urychlit odeznívání staršího opálení, nebo zjemnit a opravit již vytvořené opálení. Podrobný postup aplikace pěny najdeš ZDE.

Po přípravě pokožky jako druhý krok aplikujeme Samoopalovací pěnu.

 

He-Shi H2O Glow Tanning Mousse 150ml

 

He-Shi H2O Glow Tanning Mousse je luxusní samoopalovací pěna jemné textury, pro tmavší výsledné opálení jako z exotické dovolené. Vítěz "Best-Beauty-Buys 2022" v kategorii samoopalovacích produktů. Jedinečné složení bez doprovodné barvy nezanechává stopy na oblečení či ložním prádle během vytváření opálení. Samoopalovací pěna se díky přibalené Velvet Mitt rukavici snadno a rychle aplikuje. To zaručuje dokonalý výsledek bronzového opálení.

Výsledný odstín opálení je o 3-4 odstíny tmavší, proto je pěna vhodnější pro klienty se středním, až tmavším typem pokožky.

picto-he-shi-cz

 • Luxusní samoopalovací pěna s extra rychlým schnutím

 • Jedinečné PURE složení bez transferu nešpiní oblečení ani ložní prádlo

 • Vytváří středně tmavé, až tmavé opálení jako z exotické dovolené

 • Krásná vůně bílé nektarinky a hrušky

 • Aplikační Mitt rukavice v balení

 • Přírodní DHA složení obohacené o vitamín E, avokádo, arganový a jojobový olej

 • Bez doprovodní barvy

 • Opálení vytvoří za 6-8 hodin

 • Bezpečná v těhotenství i při kojení

 • Pro ženy i pro muže

 • Bez alkoholu, palmového a minerálního oleje

 • Balení vydrží na 5-7 aplikací celého těla

 

He-Shi H2O Glow Tanning Mousse vytváří opálení na bázi přírodních látek DHA. Po nanesení na pokožku působí na melanin ve vrchních vrstvách pokožky a vytváří vytvářejí dokonalé bronzové opálení.

Proces je stejný jako při přirozeném opalování na slunci, ale bez škodlivého UV záření. Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pokožky, který ztmaví o pár odstínů vždy tak, aby vypadalo přirozeně. To je zároveň hlavní rozdíl od běžné samoopalovací kosmetiky, která barví pokožku zvenku, vytváří nepřirozené oranžové odstíny, skvrny, případně se otírá o šaty.

Tato unikátní Samoopalovací pěna He-Shi neobsahuje žádná barviva která by způsobovala nepřirozené odstíny. H2O Glow Tanning Mousse je bez indikační – doprovodné barvy. Ideální pro klienty, kteří mají rádi jednoduchou aplikaci bez čekání. Pěna se aplikuje pomocí přibalené Mitt rukavice a opálení vytvoří během 6-8 hodin.

Přírodní složení samoopalovacích produktů He-Shi vyhovuje i nejcitlivějším typem pokožky, lidem s alergiemi a pod.

 

 

APLIKACE SAMOOPALOVACÍ PĚNY


 

PŘED APLIKACÍ

Před první aplikací samoopalovací pěny He-Shi H2O doporučujeme udělat si tělový peeling pomocí He-Shi Tan Remover & Primer, který je součástí tohoto dárkového balení. Primer pokožku jemně očistí a odstraní odumřelé buňky epidermis.Pokožka pak snadněji vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle.

Peelingovou proceduru, holení, depilaci, epilaci a pod. doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit. Nepoužívejte peelingové přípravky s hydratačními složkami (krémové-olejové), protože by na pokožce mohly zanechat neviditelný film (krémový povlak). Mohl by způsobit nerovnoměrné vstřebání opálení (skvrny, fleky nebo zkrácené trvání opálení).

 

V DEN APLIKACE

Před použitím samoopalovací kosmetiky doporučujeme vydatnou sprchu a důkladné smytí sprchového přípravku z pokožky. Sprchu zakončete studenější vodou pro stažení pórů. Po umytí a důkladném osušení můžete přistoupit k samotné aplikaci samoopalovacího přípravku na čistou a suchou pokožku bez make-upu, líčidel, deodorantu, parfému, jakýchkoli krémů a jiné kosmetiky.

Samoopalovací pěnu He-Shi H2O před použitím protřepejte. Nasaďte si Mitt rukavici a začněte nanášet krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce celého těla. Mitt rukavice je součástí balení a je velmi důležitá. Nikdy neaplikujte přípravek bez této rukavice. Ideální je začít roztírat přípravek na nohách, pak po těle a plynule přejít až ke krku, na konec tvář.

Pro dokončení aplikační procedury si téměř suchou Mitt rukavicí přetřete prsty a vrchní část rukou. Použijte při tom jen minimum pěny a přípravek nevtírejte mezi prsty. Nepoužívejte dlaně, protože pokožka na dlaních by se nepěkně obarvila.

 

 

 

 

PO APLIKACI

Ihned po aplikaci samoopalovací pěny se můžete obléci. Oblečte si volnější oblečení. Doba působení, při které se pěna úplně vstřebá do pokožky a vytvoří tak požadovaný odstín, je 6 až 8 hodin. 

V této době není vhodné provádět činnosti spojené s nadměrnou fyzickou zátěží (následné pocení). Vystavovat se vlivům počasí (déšť, sněžení), věnovat se činnostem, které přímo ovlivňují lidskou pokožku. Nejvhodnější je aplikace před spaním, případně tehdy, pokud již nemáte před sebou namáhavější program (odpoledne-večer).

Platí pravidlo: Čím déle si samoopalovací kosmetiku necháte působit, tím tmavší bude opálení. Maximální doba působení je 8 hodin. Delší doba není potřebná.

 

Po uplynutí doby potřebné k působení samoopalovacích látek si dopřejte vydatnou teplou (ne horkou) sprchu, kterou důkladně smyjete zbytky samoopalovacího produktu z vaší pokožky. Nebojte se pořádně umýt jakýmkoli sprchovým gelem, mýdlem, sprch.mlékem bez použití houbičky. Nepoužívejte však už peeling, ani peelingové rukavice nebo sprchové přípravky s obsahem peelingových částic. Následujících 12-24 hodin po sprše se bude vaše opálení dále rozvíjet do konečného odstínu.

 

Po sprše je potřebná hydratace pokožky. Pravidelná hydratace je jeden z nejlepších způsobů, jak si zachovat svěží a zdravou pokožku a zároveň jeden z nejdůležitějších kroků, jak si udržet získané opálení se 100% výsledkem po celou dobu jeho trvání. K hydrataci můžete použít jakýkoli lehký hydratační produkt bez olejových a mastných složek.

Pokud vám výsledný efekt opálení nestačí, můžete aplikaci po 24hod. zopakovat, ale už bez peelingové procedury. Pro udržení opálení již postačí aplikace jednou za 7-10 dní, podle životního stylu.

 

Po aplikaci pěny na tělo, naneseme na pleť Samoopalovací mlhu.

 

 

He-Shi H2O GLOW Hyaluronic Facial Mist 100ml

 

He-Shi H2O GLOW Hyaluronic Facial Mist je nejnovější samoopalovací voda na pleť a dekolt. Speciálně navržena pro rychlé vytvoření opálení na jemnější pokožce obličeje tak, aby neucpávala póry. Ideální pro dny bez make-upu. Extra přidáním kyseliny hyaluronové dokonale hydratuje vaši pleť, odstraňuje jemné vrásky, zpevňuje pleť a vytváří bronzové opálení.

Vaše pleť bude hydratovaná, krásně opálená a zregenerovaná. Hlavními benefity této samoopalovací vody jsou nejen bronzové opálení, ale také stažené póry, vyhlazenější vrásky a jemnější či téměř skryté kruhy pod očima.

picto-he-shi-cz

 • Jedinečná samoopalovací voda (mlha) na pleť a dekolt

 • Vytváří jemné, středně tmavé i tmavé opálení

 • Zjemňuje vrásky, zpevňuje pleť, stahuje póry a hydratuje

 • Krásná vůně bílé nektarinky a hrušky

 • Přírodní DHA složení pro dokonalé a přirozené opálení

 • Kyselina hyaluronová pro posílení pleti a udržení mladistvého vzhledu

 • Neucpává póry

 • Bez doprovodní barvy

 • Opálení vytvoří za 6-8 hodin

 • Bezpečné v těhotenství i při kojení

 • Pro ženy i pro muže

 • Bez palmového a minerálního oleje

 • Balení na 4-5 měsíců při aplikaci každých 5-7 dní

 

Samoopalovací voda He-Shi H2O GLOW Hyaluronic Facial Mist vytváří opálení na bázi přírodních látek DHA. Po aplikaci na pleť působí na melanin ve svrchních vrstvách pokožky. Sjednocují barevný tón a následně vytvářejí opálení. Proces je stejný jako při přirozeném opalování na slunci, ale bez škodlivého UV záření.

Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pleti. Ztmaví ji o pár odstínů vždy tak, aby opálení vypadalo přirozeně. To je zároveň hlavní rozdíl od běžné samoopalovací kosmetiky, která barví pokožku zvenku, vytváří nepřirozené oranžové odstíny, skvrny, případně se opálení otírá o šaty.

Tato jedinečná zpevňující samoopalovací voda obsahuje kyselinu hyaluronovou, která posiluje bariéru pleti a zvyšuje schopnost udržet si vlhkost pro hydratovaný a mladistvý vzhled. Speciální složení pro jemnější pokožku na obličeji a dekoltu neucpává póry, zjemňuje vrásky a stahuje póry. Pleť zanechává jemnou, hydratovanou a zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí.

He-Shi H2O GLOW Hyaluronic Facial Mist je ideální pro uživatele, kteří nechtějí používat běžnou samoopalovací kosmetiku s komplikovanější aplikací. Protože samoopalovací voda neobsahuje doprovodnou barvu, její aplikace je velmi jednoduchá. Aplikujte pomocí rozprašovače na čistou pleť a vaše opálení se vytvoří za 6-8 hodin.

Přírodní složení samoopalovacích produktů He-Shi vyhovuje i nejcitlivějším typem pokožky, lidem s alergiemi a pod.

Samoopalovací mlha se aplikuje stejně jako He-Shi H2O GLOW Tanning Mousse. Podrobný postup aplikace mlhy najdeš ZDE.

 

 

Odpovědi na nejčastější otázky ohledně našich samoopalovacích produktů a jejich aplikace najdete v FAQ


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


Jak aplikovat He-Shi Tan Remover & Primer?

Samoopalovací pěna He-Shi H2O Glow Tanning Mousse

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu