He-Shi CLASSIC Collection Exclusive Set

Můžeme doručit do:
6.3.2024
SKLADEM
Značka: He-Shi
2 167 Kč –30 % 1 516 Kč
Kategorie: Akce / Slevy
Konzistence: Liquid (mléko), Krém, Liquid (pumpička na pěnu)
Velikost balení: 150 ml, 100ml, 150ml
Typ pokožky: Vhodný pro bledé-středně tmavé typy pokožky
Použití: Na tělo i na obličej
Spotřebujte do: 10 + 12 měsíců od otevření
he shi classic collection exclusive samoopalovaci set
SLEVA
2 167 Kč –30 %

Set CLASSIC Collection

 

Exkluzivní balení CLASSIC Collection je set 4 kusů nejoblíbenějších samoopalovacích produktů pro dokonalé opálení a luxusní vzhled. Balení obsahuje vše potřebné pro získání bronzového opálení.

 

OBSAH BALENÍ (4ks)

 • He-Shi Tan Remover & Primer 150ml
 • He-Shi Express Liquid Tan 150ml
 • He-Shi HD Wonder Glow 100ml
 • He-Shi Velvet Mitt

 

He-Shi Tan Remover & Primer pro tu nejlepší přípravu pokožky před samoopalováním. S využitím přírodních AHA kyselin pro přípravu a exfolaci pokožky před aplikací samoopalovací kosmetiky. Primer je obohacen o klinicky ověřené hydratační složky. AloeVera pro dodatečnou hydrataci a zjemnění pokožky.

 

Ikonické a oceňované samoopalovací mléko He-Shi Express pro vytvoření bronzového opálení. S jednoduchou aplikací a možností opětovné aplikace pro dosažení intenzivnějšího odstínu opálení. Speciální technologie Moisture Lock pro uzamčení hydratace v pokožce. Blednutí opálení je proto přirozené a rovnoměrné.

 

Lehký a rozjasňující make-up He-Shi HD Wonder Glow, který zvýrazní, rozzáří tón pleti a zakryje jemné nedokonalosti. Pokožku zanechá bezchybnou a krásně sjednocenou. Je odolný proti stříkající vodě, ideální pro zvýraznění a zdokonalení pokožky nebo příležitostné zkrášlení pokožky na párty.

 

Luxusní aplikační He-Shi Velvet Mitt pro ještě pohodlnější a jednodušší aplikaci. Oboustranná sametová rukavice s ultra hladkým povrchem, která pomáhá dosáhnout dokonalé rovnoměrné nanášení bez fleků.

 

 

Tento exkluzivní He-Shi CLASSIC Collection dárkový Set obsahuje vše pro přípravu, vytvoření a zvýraznění opálení.

Jako první začneme s přípravou pokožky před samoopalováním pomocí jemné pěny.

 

 

He-Shi Tan Remover & Primer 

 

He-Shi Tan Remover & Primer je jedinečná pěna pro jemné odstranění opálení získaného samoopalovací kosmetikou. Stejně dokonale připraví pokožku před aplikací samoopalovací kosmetiky. Vaše pokožka bude 100% připravena a sjednocena na aplikaci. Pěna je vhodná pro všechny typy a odstíny pokožky.

Je obohacena o přírodní ovocné kyseliny a enzymy z mučenky, ananasu a hroznů, které účinně a jemně odstraňují opálení již do 5 minut. Největší benefit této pěny je použití nejen bezprostředně po aplikaci samoopalovací kosmetiky k opravě jemných nedokonalostí, ale také k odstranění staršího, odeznívajícího opálení.

picto-he-shi-cz

 • Jedinečná pěna na odstranění opálení a přípravu pokožky

 • Opálení odstraní a pokožku připraví do 5 minut od aplikace

 • Obsahuje ovocné kyseliny a enzymy - maracuja, ananas a hrozny

 • Efektivně sjednotí pokožku a odstraní odumřelé části pokožky

 • Krásná vůně bílé nektarinky a hrušky

 • Přírodní složení pro jemnou a účinnou eliminaci opálení

 • Obsahuje ALOE VERA pro zvláčnění a úpravu pokožky

 • Isopentydiol pro okamžitou hydrataci a sjednocení pokožky před aplikací samoopalovací kosmetiky

 • Neucpává póry

 • Bezpečné v těhotenství i při kojení

 • Pro ženy i pro muže

 • Bez palmového a minerálního oleje

 • Balení vydrží na 5-7 aplikací celého těla

 

Pěna He-Shi Tan Remover & Primer funguje prostřednictví přírodních enzymů a ovocných kyselin. Díky přidání Aloe Vera bude vaše pokožka vláčná a zjemněná. Isopentydiol poskytuje okamžitou hydrataci a je klinicky prokázáno, že zvyšuje vlhkost pokožky.

He-Shi Tan Remover & Primer je ideální pro uživatele, kteří chtějí jemně odstranit opálení, urychlit odeznívání staršího opálení, nebo zjemnit a opravit již vytvořené opálení. Podrobný postup aplikace pěny najdeš ZDE.

Po přípravě pokožky jako druhý krok aplikujeme Samoopalovací tekuté mléko.

 

 

He-Shi Express Liquid Tan 150ml

 

He-Shi Express je základní samoopalovací mléko, několikanásobný vítěz "Beauty Awards" s rychlou a jednoduchou aplikací. Samoopalovací mléko přináší dokonalý výsledek stredně tmavého bronzového opálení. Aplikace samoopalovacího liquid mléka je díky přibalené Velvet Mitt rukavici velmi jednoduchá a vždy rovnoměrná.

picto-he-shi-cz

 • Základní Samoopalovací mléko, několikanásobný vítěz "Beauty Awards"

 • Vytváří jemné až středně tmavé opálení

 • Velmi jemná neutrálna vůně

 • Aplikační Velvet Mitt rukavice v balení

 • Přírodní DHA složení pro bezchybné opálení

 • Doprovodní barva pro snadnou aplikaci

 • Neucpává póry

 • Opálení vytvoří za 6-8 hodin

 • Bezpečné v těhotenství i při kojení

 • Pro ženy i pro muže

 • Bez palmového a minerálního oleje

 • Balení vydrží na 5-7 aplikací celého těla

 

Samoopalovací mléko He-Shi Express vytváří opálení na bázi přírodních látek DHA. Po nanesení na pokožku působí na melanin ve vrchních vrstvách pokožky. Sjednocují barevný tón a následně vytvářejí opálení. Proces je stejný jako při přirozeném opalování na slunci, ale bez škodlivého UV záření. Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pokožky, který ztmaví o pár odstínů vždy tak, aby vypadalo přirozeně. To je zároveň hlavní rozdíl od běžné samoopalovací kosmetiky, která barví pokožku zvenku, vytváří nepřirozené oranžové odstíny, skvrny, případně se otírá o šaty.

He-Shi Express neobsahuje žádná barviva kromě doprovodné barvy (Cosmetic Colour Guide). Ta se do přípravku přidává záměrně proto, aby indikovala místa, kde již bylo samoopalovací mléko naneseno. To zaručí rovnoměrné rozetření po pokožce. Samoopalovací látky jsou totiž bezbarvé.

Přírodní složení samoopalovacích produktů He-Shi vyhovuje i nejcitlivějším typem pokožky, lidem s alergiemi a pod.

 

 

APLIKACE SAMOOPALOVACÍHO MLÉKA


 

PŘED APLIKACÍ

Před první aplikací samoopalovacího mléka He-Shi Express doporučujeme udělat si tělový peeling pomocí He-Shi Tan Remover & Primer, který je součástí tohoto dárkového balení. Primer pokožku jemně očistí a odstraní odumřelé buňky epidermis. Pokožka pak snadněji vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle.

Peelingovou proceduru, holení, depilaci, epilaci a pod. doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit. Nepoužívejte peelingové přípravky s hydratačními složkami (krémové-olejové), protože by na pokožce mohly zanechat neviditelný film (krémový povlak). Mohl by způsobit nerovnoměrné vstřebání opálení (skvrny, fleky nebo zkrácené trvání opálení).

 

V DEN APLIKACE

Před použitím samoopalovací kosmetiky doporučujeme vydatnou sprchu a důkladné smytí sprchového přípravku z pokožky. Sprchu zakončete studenější vodou pro stažení pórů. Po umytí a důkladném osušení můžete přistoupit k samotné aplikaci samoopalovacího přípravku na čistou a suchou pokožku bez make-upu, líčidel, deodorantu, parfému, jakýchkoli krémů a jiné kosmetiky.

Samoopalovací mléko He-Shi Express před použitím protřepejte. Nasaďte si Mitt rukavici a začněte nanášet krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce celého těla. Mitt rukavice je součástí balení a je velmi důležitá. Nikdy neaplikujte přípravek bez této rukavice. Ideální je začít roztírat přípravek na nohách, pak po těle a plynule přejít až ke krku, na konec tvář.

Pro dokončení aplikační procedury si téměř suchou Mitt rukavicí přetřete prsty a vrchní část rukou. Použijte při tom jen minimum mléka a přípravek nevtírejte mezi prsty. (Podívejte se na aplikační video) Nepoužívejte dlaně, protože pokožka na dlaních by se nepěkně obarvila.

 

 

 

 

PO APLIKACI

Zhruba po 3 minutách se můžete obléci. Oblečte si volnější a tmavší oblečení. Doba působení, při které se mléko úplně vstřebá do pokožky a vytvoří tak požadovaný odstín, je 6 až 8 hodin.

V této době není vhodné provádět činnosti spojené s nadměrnou fyzickou zátěží (následné pocení). Vystavovat se vlivům počasí (déšť, sněžení), věnovat se činnostem, které přímo ovlivňují lidskou pokožku. Nejvhodnější je aplikace před spaním, případně tehdy, pokud již nemáte před sebou namáhavější program (odpoledne-večer).

Platí pravidlo: Čím déle si samoopalovací kosmetiku necháte působit, tím tmavší bude opálení. Maximální doba působení je 8 hodin. Delší doba není potřebná.

 


Samoopalovací přípravek může během doby působení zanechat barevné stopy na oblečení. Doprovodná barva, která tyto stopy zanechává, je však na vodní bázi, proto se snadno čistí běžnými prostředky. Po prvním důkladném umytí pokožky se tato barva odstraní, a tím se 100% vyloučí možnost dalšího zabarvení oblečení.


 

Po uplynutí doby potřebné k působení samoopalovacích látek si dopřejte vydatnou teplou (ne horkou) sprchu, kterou důkladně smyjete zůstatky doprovodné barvy z vaší pokožky. Nebojte se pořádně umýt jakýmkoli sprchovým gelem, mýdlem, sprch.mlékem bez použití houbičky. Nepoužívejte však už peeling, ani peelingové rukavice nebo sprchové přípravky s obsahem peelingových částic. Následujících 12 hodin po sprše se bude vaše opálení dále rozvíjet do konečného odstínu.

 

Po sprše je potřebná hydratace pokožky. Pravidelná hydratace je jeden z nejlepších způsobů, jak si zachovat svěží a zdravou pokožku a zároveň jeden z nejdůležitějších kroků, jak si udržet získané opálení se 100% výsledkem po celou dobu jeho trvání. Na hydrataci můžete použít jakýkoliv hydratační produkt (běžné hydratační mléko, olej, máslo a pod.)

Pokud vám výsledný efekt opálení nestačí, pro tmavší odstín můžete aplikaci po 24hod. zopakovat, ale už bez peelingové procedury. Pro udržení opálení již postačí aplikace jednou za 7-10 dní, podle životního stylu. 

Po vytvoření opálení jako třetí krok aplikujeme Rozjasňující make-up.

 

 

He-Shi HD Wonder Glow 100ml

 

He-Shi HD Wonder Glow je zářivý rozjasňující make-up na tělo a pleť. Perfektně rozzáří, zvýrazní pleť a zároveň skryje jemné nedokonalosti. Pokožku zanechá krásnou a sjednocenou. Je odolný proti stříkající vodě, ideální pro zvýraznění a zdokonalení pokožky či příležitostné zkrášlení pokožky na párty.

picto-he-shi-cz

 • Jedinečný tekutý třpytivý rozjasňovač na pleť a tělo

 • Krystalické minerály rozzáří pokožku a sjednotí tón pleti

 • Pigmenty skryjí jemné nedokonalosti, žilky, zarudnutí

 • Bronzující odstín vytvoří zdravě vypadající opálený vzhled

 • Aloe Vera pro okamžitou hydrataci a zklidnění pleti

 • Lehká konzistence krásně splyne s pokožkou

 • Neucpává póry

 • Bezpečný v těhotenství i při kojení

 • Pro ženy i pro muže

 • Bez palmového a minerálního oleje

 • Splash proof - odolný vůči stříkající vodě až 24 hodin

 

Rozjasňující Make-Up miluje pokožku a podtrhne její krásu. Pigmenty pro sjednocení, třpytivé mikročástice pro rozjasnění. Používá se samostatně jako zvýraznění opálení, sjednocení pleti a pokožky. Můžete jej použít také v kombinaci s dekorativní kosmetikou pro elegantní efekt.

He-Shi HD Wonder Glow aplikujte na pleť, tělo a části, které chcete rozjasnit a zvýraznit. Pro jemnější efekt můžete He-Shi rozjasňovač přimíchat do podkladu. Pro výraznější efekt aplikujte přímo na pokožku a vyzkoušejte výraznější Strobing. Vaše pokožka získá krásný bronzový, zářivý lesk. Nanášejte štětcem nebo Mitt rukavicí v menším nebo větším množství, podle toho, jakého výsledného efektu chcete dosáhnout.

 

Přírodní složení samoopalovacích produktů He-Shi vyhovuje i nejcitlivějším typem pokožky, lidem s alergiemi a pod.

 

 

 

 

Odpovědi na nejčastější otázky ohledně našich samoopalovacích produktů a jejich aplikace najdete v FAQ


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


Aplikace Samoopalovacího mléka He-Shi Express Liquid Tan

Jak aplikovat He-Shi Tan Remover & Primer?

Jak aplikovat Samoopalovací tekuté mléko

Rozjasňující tělový a pleťový make-up He-Shi HD Wonder Glow

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu