Fake Bake Tanning Water 198ml

Můžeme doručit do:
19.6.2024
SKLADEM
Značka: Fake Bake
980 Kč
Kategorie: Samoopalovací mléka
Konzistence: Liquid (pumpička na pěnu)
Velikost balení: 198 ml
Typ pokožky: Vhodná pro všechny typy a odstíny pokožky
Použití: Na tělo i na obličej
Spotřebujte do: 10 měsíců od otevření

Samoopalovací voda

 

Fake Bake Tanning Water je revoluční samoopalovací voda, která se při aplikaci změní na ultralehkou pěnu, a proto je její aplikace extrémně jednoduchá. Jedinečné složení bez doprovodné barvy nezanechává stopy na oblečení či ložním prádle během vytváření opálení. 100% přírodní samoopalovací složky zajistí dokonalé opálení, které se vždy přizpůsobí tónu pleti. Samoopalovací pěna se díky přibalené Mitt rukavici snadno a rychle aplikuje, což zaručuje vždy perfektní výsledek.

Fake Bake Tanning Water okouzlí svojí příjemnou květinovou vůní.

picto-fakebake-2-cz

 • Luxusní samoopalovací pěna s extra rychlým schnutím

 • Ultralehké složení bez transferu, nešpiní oblečení ani ložní prádlo během vytváření opálení

 • Svěží květinová vůně

 • Extra hydratační složení obohacené o květiny z mučenky

 • Zklidňující a regenerační složky pro dlouhotrvající opálení

 • Intenzivně hydratuje suchou a namáhanou pokožku, zlepšuje stav pokožky

 • Mitt rukavice v balení

 • 100% přírodní DHA pro dokonalé opálení

 • Bez doprovodné barvy

 • Neucpává póry

 • Opálení vytvoří za 6-8 hodin

 • Bezpečná v těhotenství i při kojení

 • Pro ženy i pro muže

 • Balení vydrží na 8-9 aplikací celého těla

 

Samoopalovací voda Fake Bake Tanning Water vytváří opálení na bázi 100% přírodních látek DHA. Po nanesení na pokožku působí na melanin ve vrchních vrstvách pokožky. Sjednocují barevný tón a následně vytvářejí dokonalé opálení, jako z dovolené.

Proces je stejný jako při přirozeném opalování na slunci, ale bez škodlivého UV záření. Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pokožky, který ztmaví o pár odstínů vždy tak, aby vypadalo přirozeně. To je zároveň hlavní rozdíl od běžné samoopalovací kosmetiky, která barví pokožku zvenku, vytváří nepřirozené oranžové odstíny, skvrny, případně se otírá o šaty.

Revoluční složení Tanning Water obohacené o výtažky z květů mučenky, které mají silný hydratační, zklidňující a regenerační účinek na pokožku. Antioxidační složení chrání pleť a pokožku před oxidačním stresem, a oddaluje známky stárnutí.

Fake Bake Tanning Water neobsahuje žádná barviva, která by způsobovala nepřirozené odstíny. Samoopalovací voda Fake Bake je bez indikační - doprovodné barvy. Ideální pro klienty, kteří mají rádi jednoduchou aplikaci bez čekání. Samoopalovací voda se aplikuje pomocí přibalené Mitt rukavice a opálení vytvoří během 6-8 hodin.

Všechny produkty Fake Bake jsou vhodné i pro lidi s citlivou pokožkou, alergiemi a pod.

 

  

APLIKACE SAMOOPALOVACÍ VODY


 

PŘED APLIKACÍ

Před první aplikací samoopalovací vody Fake Bake Tanning Water doporučujeme udělat si tělový peeling. Pokožku jemně očistí a odstraní odumřelé buňky epidermis. Pokožka pak snadněji vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle. Ideální je použití některé z peelingových rukavic z naší nabídky Doplňkových produktů.

Peelingovou proceduru, holení, depilaci, epilaci a pod. doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit. Nepoužívejte peelingové přípravky s hydratačními složkami (krémové-olejové), protože by na pokožce mohly zanechat neviditelný film (krémový povlak). Mohl by způsobit nerovnoměrné vstřebání opálení (skvrny, fleky nebo zkrácené trvání opálení).

 

V DEN APLIKACE

Před použitím samoopalovací kosmetiky doporučujeme vydatnou sprchu a důkladné smytí sprchového přípravku z pokožky. Sprchu zakončete studenější vodou pro stažení pórů. Po umytí a důkladném osušení můžete přistoupit k samotné aplikaci samoopalovacího přípravku na čistou a suchou pokožku bez make-upu, líčidel, deodorantu, parfému, jakýchkoli krémů a jiné kosmetiky.

Samoopalovací vodu Fake Bake Tanning Water před použitím protřepejte. Nasaďte si Mitt rukavici a začněte nanášet krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce celého těla. Speciální aplikační Mitt rukavice je součástí balení a její použití je velmi důležité. Nikdy neaplikujte přípravek bez rukavice. Ideální je začít nohama a plynule přejít až ke krku, na konec tvář.

Pro dokončení aplikace samoopalovací vody si téměř suchou Mitt rukavicí přetřete prsty a vrchní část rukou. Použijte při tom jen minimum samoopalovací vody a přípravek nevtírejte mezi prsty. (Podívejte se na aplikační video) Nepoužívejte dlaně, protože pokožka na dlaních by se nepěkně obarvila.

 

 

 

 

PO APLIKACI

Zhruba po 2 minutách se můžete obléci. Oblečte si volnější oblečení. Doba působení, při které se samoopalovací voda úplně vstřebá do pokožky a vytvoří tak požadovaný odstín, je 6 až 8 hodin.

V této době není vhodné provádět činnosti spojené s nadměrnou fyzickou zátěží (následné pocení). Vystavovat se vlivům počasí (déšť, sněžení), věnovat se činnostem, které přímo ovlivňují lidskou pokožku. Nejvhodnější je aplikace před spaním, případně tehdy, pokud již nemáte před sebou namáhavější program (odpoledne-večer).

Platí pravidlo: Čím déle si samoopalovací kosmetiku necháte působit, tím tmavší bude opálení. Maximální doba působení je 8 hodin. Delší doba není potřebná.

 

 

Po uplynutí doby potřebné k působení samoopalovacích látek si dopřejte vydatnou teplou (ne horkou) sprchu, kterou důkladně smyjete zůstatky samoopalovacího produktu z vaší pokožky. Nebojte se pořádně umýt jakýmkoli sprchovým gelem, mýdlem, sprch.mlékem bez použití houbičky. Nepoužívejte však už peeling, ani peelingové rukavice nebo sprchové přípravky s obsahem peelingových částic. Následujících 12 až 24 hodin po sprše se bude vaše opálení dále rozvíjet do konečného odstínu.

 

Po sprše je potřebná hydratace pokožky. Pravidelná hydratace je jeden z nejlepších způsobů, jak si zachovat svěží a zdravou pokožku a zároveň jeden z nejdůležitějších kroků, jak si udržet získané opálení se 100% výsledkem po celou dobu jeho trvání. K hydrataci můžete použít jakýkoli lehký hydratační produkt bez olejových a mastných složek.

Pokud vám výsledný efekt opálení nestačí, pro tmavší odstín můžete aplikaci po 24hod. zopakovat, ale už bez peelingové procedury. Pro udržení opálení již postačí aplikace jednou za 7-10 dní, podle životního stylu.

 

 

Odpovědi na nejčastější otázky ohledně našich samoopalovacích produktů a jejich aplikace najdete v FAQ


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


 

Aplikační video - Fake Bake Tanning Water

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu