Fake Bake 5 Minute Mousse 207ml

  • 1 z 3

Ještě jemnější a rychlejší pěna s inovovaným složením. Velmi jemná textura kombinuje snadné používání s dobrým výsledek při boji s Vitiligem. Rovnoměrný bronzový odstín uzamčen v pokožce...


  • Dočasně vyprodáno
980 Kč
Kategorie: Produkty na Vitiligo
Šarže: Nové produkty pro rok 2020
Použití: Na tělo i na obličej
Typ pokožky: Vhodný pro bledé-středně tmavé typy pokožky
Konzistence: Pěna
Vůně: Neparfémovaná
Složení: Bez PARABENŮ a chem. konzervantů
Test: Netestovaný na zvířatech
 

Samoopalovací pěna na Vitiligo (rychleschnoucí)

*Nové produkty pro sezónu 2020*

 

Fake Bake 5 Minute Mousse je ještě jemnější a účinkuje doslova za 5 minut. To nejlepší z původní pěny bylo vylepšeno pro ten nejdokonalejší výsledek při boji s Vitiligem, nebo lokálními pigmentovými skvrnami. Ještě výrazněji zjemní depigmentaci, nebo ji zcela překryje (záleží na rozsahu).

Díky nové "Lock-down" technologii se okamžitě po nanesení uzamkne do pokožky a nehrozí tak zabarvení oblečení, nebo otírání o šaty během dne. Ready To Wear Tan - vždy připravena k bezproblémovému použití a okamžitému fungování během dne, v práci, nebo i večer na párty.

Tento produkt funguje na revoluční Triple Tan formule přírodních látek DHA, DMI a erytrulózy, které po nanesení na pokožku působí na melanin ve vrchních vrstvách pokožky a vytvářejí okamžité opálení. Samoopalovací látky pronikají i do vrstev pokožky bez pigmentu, které ztmavují a sjednocují tak výsledný odstín. Depigmentace se tak výrazně zjemní, nebo zcela překryje (výsledek je individuální - podle rozsahu a obsahu melaninu v pokožce).

Proces je stejný jako při přirozeném opalování na slunci, ale bez škodlivého UV záření. Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pokožky, který ztmaví o pár odstínů vždy tak, aby vypadalo přirozeně. To je zároveň hlavní rozdíl od běžných samoopalovacích přípravků, které barví pokožku zvenku, vytvářejí nepřirozené oranžové odstíny, skvrny, případně se otírají o šaty.

Fake Bake 5 Minute Mousse neobsahuje žádná barviva kromě doprovodné barvy (Show where it goes formula), která se do přípravku přidává záměrně proto, aby indikovala místa, kde již bylo mléko naneseno. To zaručí rovnoměrné rozetření po pokožce. Samoopalovací látky jsou totiž bezbarvé.

 

APLIKACE


Před první aplikací samoopalovacího přípravku Fake Bake 5 Minute Mousse doporučujeme použít peeling FakeBake COCONUT Body Polish, který pokožku jemně očistí a odstraní odumřelé buňky epidermis. Pokožka pak snadněji vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle. Peeling, holení, depilaci, epilaci a pod. doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit.

V případě, že nepoužijete peeling, doporučujeme vydatnou sprchu a důkladné smytí sprchového přípravku z pokožky. Po umytí a důkladném osušení můžete přistoupit k samotné aplikaci samoopalovacího přípravku na čistou a suchou pokožku bez make-upu, líčidel, deodorantu, parfému, jakýchkoli krémů a jiné kosmetiky. Nasaďte si aplikační rukavice a začněte nanášet krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce celého těla. Aplikační rukavice jsou přibaleny u každého produktu a jsou velmi důležité. Nikdy neaplikujte přípravek bez rukavic. Ideální je začít nohama a plynule přejít až ke krku, na konec tvář.

Pro dokončení aplikační procedury si opatrně svlékněte rukavice a opakem rukou přetřete prsty a vrchní část rukou. Použijte při tom jen minimum pěny a přípravek nevtírejte mezi prsty. (Podívejte se na aplikační video) Nepoužívejte dlaně, protože silná vrstva pokožky na dlaních by se nepěkně obarvila.

 

 

Ihned po aplikaci se můžete obléci. Po první aplikaci však doporučujeme volnější oblečení. Reakční čas, při kterém se pěna zcela vstřebá do pokožky a vytvoří tak finální odstín, je od 4 do 6 hodin. To je doba, kdy se opálení rozvine naplno. V této době není vhodné provádět činnosti spojené s nadměrnou fyzickou zátěží (cvičení, fitness - následné pocení), vystavovat se vlivům počasí (déšť, sněžení), věnovat se činnostem, které přímo ovlivňují lidskou pokožku.


Samoopalovací přípravek může během reakční doby zanechat barevné stopy na oblečení. Doprovodná barva, která tyto stopy zanechává je však na vodní bázi, proto se snadno čistí běžnými prostředky. Po prvním důkladném umytí pokožky se tato barva odstraní a tím se 100% vyloučí možnost dalšího zabarvení oblečení.


Po uplynutí doby potřebné k reakci si dopřejte vydatnou sprchu, kterou důkladně smyjete zůstatky doprovodné barvy z vaší pokožky. Nebojte se pořádně umýt jakýmkoli sprchovým gelem, mýdlem, sprch.mlékem a pod. Nepoužívejte však již peeling, nebo sprchové přípravky s obsahem peelingových částic. Následně je potřebná hydratace pokožky. Pravidelná hydratace je jeden z nejlepších způsobů, jak si zachovat svěží a zdravou pokožku a zároveň jeden z nejdůležitějších kroků, jak si udržet získané opálení se 100% výsledkem po celou dobu jeho trvání! Na hydrataci můžete použít jakýkoliv hydratační produkt (běžné hydratační mléko, olej, máslo a pod.)

Pokud Vám výsledný efekt opálení nestačí, nebo jsou pigmentové skvrny stále viditelné, můžete aplikaci zopakovat, ale již bez peelingové procedury. Aplikovat lze i lokálně jen na depigmentované oblast. Pro udržení opálení již postačí aplikace každých 5-7 dní, podle životního stylu.

 

Nejčastější otázky a odpovědi ohledně našich produktů a jejich aplikace najdete v FAQ

 


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


Přidat hodnocení
5
11x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 18.10.2019
Tuto pěnu si kupuji už několik let. Je opravdu nejlepší jakou jsem kdy na vitiligo vyzkoušela. Rychle zaschne a nelepí. Má příjemný přirozený odstín opálení - takže nevypadáte jako ze solárka. Jsem velmi spokojená ????
5
R Avatar autora | 19.8.2019
Zatím nejlepší produkt na vitiligo! Jsem za něj opravdu vděčná a ulehčil mi život. 100% se přizpůsobí odstínu mé pokožky. Vitiligo na rukou zakryje na dva dny, i když jsou častěji myté. Jen mi přišlo otevřené balení, tak snad už se mi s ním někdo neopaloval :-S
5
Z Avatar autora | 12.7.2019
Dobře se aplikuje, přirozená barva. Škoda, že vydrží na pokožce krátkou dobu.
5
Z Avatar autora | 12.7.2019
Dobře se aplikuje, přirozená barva. Škoda, že vydrží na pokožce krátkou dobu.
5
R Avatar autora | 22.6.2018
Jsem vitiligář, spokojenost, doporučuji
5
M Avatar autora | 11.5.2018
Spokojen
5
M Avatar autora | 28.9.2017
Naprosto nejlepší.Vitiligo skvěle zamaskuje.Nejvētšī spokojenost.
5
MN Avatar autora | 20.7.2017
S produktem jsem velice spokojena. Můžu všem doporučit.
5
H Avatar autora | 27.1.2017
Nemám co dodat, paráda.
5
I Avatar autora | 21.7.2016
U mě tato pěna funguje velmi dobře. Dávám si ji každý třetí den a fleky téměř není vidět. Záleží asi od typu vitiliga
2
V Avatar autora | 21.7.2016
S produktem nejsem moc spokojená,překrytí vitiliga stejný jako u jiného výrobku.
5
L Avatar autora | 30.6.2016
Konecne jsem objevila penu ktera opravdu vytvari prirozene opaleni dekuji