Novinka

Peelingová houba Velvotan

Speciální peelingová houba na přípravu pokožky před aplikací samoopalovacích produktů. Odstraňuje odumřelé buňky z pokožky, obnovuje její přirozený zdravý lesk a vytváří dokonalý povrch před aplikací...


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 27.1.2021
199 Kč
Kategorie: Doplňkové produkty
Použití: Na tělo i na obličej
Typ pokožky: Vhodná i pro citlivou pokožku
Určení: Univerzální pro všechny druhy čistících přípravků
Materiál: Syntetické vlákno
 

Peelingová houba

 

Speciální peelingová houba ze syntetického vlákna pro přípravu pokožky před aplikací samoopalovacích produktů. Odstraňuje odumřelé buňky z pokožky, obnovuje její přirozený zdravý lesk a vytváří dokonalý povrch před aplikací.

 

Houba Velvotan na praktický tvar "piškoty" pro pohodlné držení. Můžete ji použít s jakýmkoliv čisticím prostředkem na pokožku, nebo peelingem.

Po použití stačí propláchnout v teplé vodě a nechat vysušit na vzduchu.

 

Proč je peeling pokožky tak důležitý?

Peeling odstraní povrchové odumřelé buňky pokožky a zbytky kosmetických produktů z povrchu. Tím pokožku vyčistí, odmastí a dokonale připraví na aplikaci samoopalovacího přípravku. Vstřebání opálení je pak rovnoměrné a prodlouží se i jeho trvání.

Pravidelný peeling také vyrovnává tón pleti, stimuluje kolagen, zjemňuje pokožku, redukuje zarostlé chloupky, bulky a ucpané póry, akné, urychluje obnovu a povrchovou úpravu pokožky.

 

Peelingovou proceduru je nejvhodnější provádět při sprchování nebo koupání. Na peelingovou houbu naneste potřebné množství oblíbeného čistícího přípravku (sprch. gelu, mýdla a pod.) a jemně masírujte pokožku krouživými pohyby. Pro znásobení efektu můžete občasně použít v kombinaci s peelingem.

 


Při peelingu před aplikací samoopalovacích produktů nepoužívejte čisticí přípravky s hydratačními složkami (krémové-olejové), protože by mohly reagovat se samoopalovacími látkami, případně by na pokožce mohly zanechat neviditelný film (krémový povlak), který by mohl způsobit nerovnoměrné vstřebání opálení (skvrny, fleky nebo zkrácené trvání opálení).


 

Nejčastější otázky a odpovědi ohledně našich produktů a jejich aplikace najdete v FAQ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: