Jak si vybrat samoopalovací krém?

Pokud patříte mezi začátečníky, nebo máte s použitím samoopalovacích produktů negativní zkušenosti, vybrat si správný produkt pro dokonalé opálení, může na první pohled vypadat složitě. Nic složité to však není a díky našemu jednoduchému postupu to zvládne opravdu každý.

V naší nabídce naleznete širokou škálu samoopalovacích produktů TOP světových značek, které sice fungují na stejném principu vytvoření opálení, ale přesto jsou mezi nimi drobné rozdíly v použití i ve výsledku.

 

Rozdělení Samoopalovacích produktů podle typu pokožky

 

PRODUKTY PRE BLEDÝ AŽ STŘEDNĚ TMAVÝ TYP POKOŽKY

Samoopalovací produkty vhodné pro bledé, až středně tmavé typy pokožky. Ideální pro začátečníky a lidi, kteří se samoopalováním nemají velké zkušenosti. Jednoduše se aplikují a výsledné opálení je o několik odstínů tmavší, než váš přirozený odstín.

 

Samoopalovaci-produkty-pro-bledy-stredne-tmavy-typ-pokozky

 

  

PRODUKTY PRO TMAVÝ TYP POKOŽKY

Samoopalovací produkty vhodné pro tmavé typy pokožky. Ideální pro zkušené uživatele a ty, kteří hledají opravdu intenzivní odstín opálení.

 

Samoopalovaci-produkty-pro-tmavy-typ-pokozky

 

 

DOPLŇKOVÉ PRODUKTY

Samostatnou kategorii tvoří Doplňkové produkty, které vám pomohou při přípravě pokožky před použitím samoopalovacích produktů a také při péči o získané opálení, aby vám opálení vydrželo co nejdéle.

 

Samoopalovaci-produkty-doplnkove

 

  

 

Konzistence Samoopalovacích produktů

 

Druhým základním rozdílem, kterým se jednotlivé samoopalovací produkty liší je konzistence a s tím spojený způsob použití. Každý si tak může vybrat, která forma použití mu nejvíc vyhovuje. Zde je vysvětlení jednotlivých pojmů:

 

 

Liquid

Tekuté mléko (emulze), která se aplikuje speciální Mitt rukavicí. Ta zajistí rovnoměrné roztírání po pokožce. Aplikační Mitt Rukavice je vždy součástí balení.

 

Lotion

Mléko krémové konzistence, které se aplikuje jako běžný krém, případně tělové mléko.

 

Mousse

Pěna jemné textury, která je i při malém množství objemná a snadno se roztírá pomocí speciální Mitt rukavice. Ta je vždy součástí balení.

 

 

Jak sami vidíte, výběr samoopalovacího produktu pro vaše dokonalé opálení je opravdu jednoduchý. Pokud byste s výběrem přece jen váhali, v naší kategorii TOP 5 Nejprodávanější najdete aktuální BESTSELLERY, se kterými určitě neuděláte krok vedle ;)

 

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis HOTLINE: +421 948 650 699

Odpovědi na nejčastější otázky naleznete na stránce FAQ

 

Zpět do obchodu