Jak si vybrat samoopalovací krém?

Pokud patříte mezi začátečníky, nebo máte s použitím samoopalovacích produktů negativní zkušenosti, vybrat si správný produkt pro dokonalé opálení, může na první pohled vypadat složitě. Nic složité to však není a díky našemu jednoduchému postupu to zvládne opravdu každý.

V naší nabídce naleznete širokou škálu samoopalovacích produktů TOP světových značek, které sice fungují na stejném principu vytvoření opálení, ale přesto jsou mezi nimi drobné rozdíly v použití i ve výsledku.

 

 

ZÁKLADNÍ ROZDĚLENÍ

 


 

 

PRODUKTY PRO BLEDÝ AŽ STŘEDNĚ TMAVÝ TYP POKOŽKY

Samoopalovací produkty vhodné pro bledé, až středně tmavé typy pokožky. Ideální pro začátečníky a lidi, kteří se samoopalováním nemají velké zkušenosti. Jednoduše se aplikují a výsledné opálení je o několik odstínů tmavší, než váš přirozený odstín.

samoopalovaci-produkty-pro-bledou-pokozku

 


 

 

PRODUKTY PRO TMAVÝ TYP POKOŽKY

Samoopalovací produkty vhodné pro tmavé typy pokožky. Ideální pro zkušené uživatele a ty, kteří hledají opravdu intenzivní odstín opálení.

samoopalovaci-produkty-pro-tmavou-pokozku

 


 

 

DOPLŇKOVÉ PRODUKTY

Samostatnou kategorii tvoří Doplňkové produkty, které vám pomohou při přípravě pokožky před použitím samoopalovacích produktů a také při péči o získané opálení, aby vám opálení vydrželo co nejdéle.

samoopalovaci-produkty-doplnky

 


 

 

Druhým základním rozdílem, kterým se jednotlivé samoopalovací produkty liší je konzistence a s tím spojený způsob použití. Každý si tak může vybrat, která forma použití mu nejvíc vyhovuje. Zde je vysvětlení jednotlivých pojmů:

 

 

Liquid - Tekuté mléko (emulze), která se aplikuje speciální Mitt rukavicí, která zabezpečí rovnoměrné roztírání po pokožce. Rukavice je vždy součástí balení.

Lotion – Mléko krémové konzistence, které se aplikuje jako běžný krém, případně tělové mléko.

Mousse - Pěna jemné textury, která je i při malém množství objemná a jednoduše se roztírá.

 

 

Jak sami vidíte, výběr samoopalovacího produktu pro vaše dokonalé opálení je opravdu jednoduchý. Pokud byste s výběrem přece jen váhali, v naší kategorii TOP 5 Nejprodávanější najdete aktuální BESTSELLERY, se kterými určitě neuděláte krok vedle ;)

 


 

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis HOTLINE: +421 948 650 699

Odpovědi na nejčastější otázky naleznete na stránce FAQ