He-Shi Overnight Ageless Tanning Balm 50ml

DOČASNĚ VYPRODÁNO
Značka: He-Shi
859 Kč
Kategorie: Samoopalovací produkty
Konzistence: Balzám
Velikost balení: 50 ml
Typ pokožky: Vhodný pro všechny typy a odstíny pokožky
Použití: Na obličej a dekolt
Spotřebujte do: 12 měsíců od otevření

Samoopalovací balzám na pleť a dekolt

 

He-Shi Overnight Ageless Tanning Balm je speciálně vyvinutý samoopalovací balzám na pleť a dekolt. Díky směsi energetických přísad, kyseliny hyaluronové, jojobového proteinu a mandlového oleje funguje jako 3v1. Během noci zpevňuje pokožku, odstraňuje jemné vrásky a postupně vytváří zlatavé opálení. Po probuzení bude vaše pleť omlazená, hydratovaná a jemně opálená.

picto-he-shi-cz

 • Sametový Samoopalovací balzám na pleť a dekolt 3v1

 • Během noci zpevňuje pokožku, odstraňuje jemné vrásky a postupně vytváří opálení 

 • Velmi jemná karamelová vůně

 • Přírodní DHA složení obohacené o jojobový protein a mandlový olej

 • Kyselina hyaluronová pro posílení pleti a udržení mladistvého vzhledu

 • Aktivní prírodní anti-ageing zložka Brazilian Milles

 • Neucpává póry

 • Bez doprovodní barvy

 • Opálení vytvoří v průběhu noci

 • Bezpečné v těhotenství i při kojení

 • Pro ženy i pro muže

 • Bez palmového a minerálního oleje

 • Balení na 4-5 měsíců při aplikaci každé 2-3 dny

 

Samoopalovací balzám He-Shi Overnight Ageless Tanning Balm obsahuje jemné přírodní třísloviny, které sjednocují barevný tón pleti a postupně vytvářejí opálení. Proces je stejný jako při přirozeném opalování na slunci, ale bez škodlivého UV záření. Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pokožky, který ztmaví o pár odstínů vždy tak, aby vypadalo přirozeně. To je zároveň hlavní rozdíl od běžné samoopalovací kosmetiky, která barví pokožku zvenku, vytváří nepřirozené oranžové odstíny případne skvrny.

Tento unikátny omlazující samoopalovací balzám obsahuje kyselinu hyaluronovou, která posiluje bariéru pleti a zvyšuje schopnost udržet si vlhkost pro hydratovaný a mladistvý vzhled. Brazilian Milles je čistá aktivní anti-ageing složka přírodního složení, která má silné antioxidační vlastnosti. Stimuluje pokožku a posiluje soudržnost buněk na podporu omlazení pleti. Jojobový protein spolu s mandlovým olejem ošetřují a vyhlazují pokožku. Pleť zanechávají jemnou, hydratovanou a zabraňují jejímu předčasnému stárnutí.

He-Shi Overnight Ageless Tanning Balm je ideální pro uživatele, kteří nechtějí používat běžný samoopalovací krém s komplikovanější aplikací. Protože balzám neobsahuje doprovodnou barvu, jeho aplikace je velmi jednoduchá. Samoopalovací balzám se používá jako běžný, noční pleťový krém.

Přírodní složení samoopalovacích produktů He-Shi vyhovuje i nejcitlivějším typem pokožky, lidem s alergiemi a pod.

 

 

APLIKACE SAMOOPALOVACÍHO BALZÁMU


 

V DEN APLIKACE

Samoopalovací balzám je nejvhodnější aplikovat večer po umytí a důkladném osušení pokožky, bez make-upu, líčidel, parfému, jakýchkoliv krémů a jiné kosmetiky. Nanášejte krouživými pohyby po celém obličeji a po dekoltu, nezapomeňte na vlasovou linii. Protože balzám neobsahuje doprovodnou barvu, nemusíte použít aplikační rukavice.

 

 

 

 

PO APLIKACI

He-Shi Overnight Ageless Tanning Balm je nelepivý samoopalovací balzám s příjemnou vůní karamelu a po pár minutách se vstřebává. Po aplikaci balzámu si důkladně omyjte ruce, aby se vám neobarvila pokožka na dlaních. Pro jemné opálení si naneste jednu vrstvu, pro výraznější opálení 2 vrstvy balzámu.

Doba působení, při které se balzám úplně vstřebá do pokožky a vytvoří tak požadovaný odstín, je 6 až 8 hodin.

V této době není vhodné provádět činnosti spojené s nadměrnou fyzickou zátěží (následné pocení). Vystavovat se vlivům počasí (déšť, sněžení), věnovat se činnostem, které přímo ovlivňují lidskou pokožku. Nejvhodnější je aplikace před spaním, místo vašeho běžného nočního krému.

Platí pravidlo: Čím déle si samoopalovací kosmetiku necháte působit, tím tmavší bude opálení. Maximální doba působení je 8 hodin. Delší doba není potřebná.

 

Po uplynutí doby potřebné k působení samoopalovacích látek (ráno po probuzení), si omyjte obličej a aplikujte vaši běžně používanou kosmetiku, nebo dekorativní kosmetiku.

 

Samoopalovací balzám He-Shi aplikujte podle potřeby, 2-3x týdně namísto svého nočního krému.

 

 

Odpovědi na nejčastější otázky ohledně našich samoopalovacích produktů a jejich aplikace najdete v FAQ


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


Aplikace Samoopalovacího balzámu He-Shi Overnight Ageless Tanning Balm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: