He-Shi Exfoliating Gloves

  • 1 z 3

Speciální rukavice na peelingovou proceduru, které dokonale připraví pokožku před aplikací samoopalovacího přípravku. Jemně odstraňují odumřelé kožní buňky...


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 27.1.2021
229 Kč
Kategorie: Doplňkové produkty
Použití: Na tělo i na obličej
Typ pokožky: Vhodná i pro citlivou pokožku
Určení: Univerzální pro všechny druhy peelingů
Materiál: Syntetické vlákno
 

Peelingové rukavice (1 pár)

 

Speciální rukavice na peelingovou proceduru, které dokonale připraví pokožku před aplikací samoopalovacího přípravku. Jemně odstraňují odumřelé buňky a zanechávají pokožku jemnější a hladší.

 

Proč je peeling pokožky tak důležitý?

Peeling odstraní povrchové odumřelé buňky pokožky a zbytky kosmetických produktů z povrchu. Tím pokožku vyčistí, odmastí a dokonale připraví na aplikaci samoopalovacího přípravku. Vstřebání opálení je pak rovnoměrné a prodlouží se i jeho trvání.

Pravidelný peeling také vyrovnává tón pleti, stimuluje kolagen, zjemňuje pokožku, redukuje zarostlé chloupky, bulky a ucpané póry, akné, urychluje obnovu a povrchovou úpravu pokožky.

 

Peelingovou proceduru je nejvhodnější provádět při sprchování nebo koupání. Na peelingovou rukavici naneste potřebné množství oblíbeného čistícího přípravku (sprch. gelu, mýdla a pod.) a jemně masírujte pokožku krouživými pohyby. Pro znásobení efektu můžete občasně použít v kombinaci s peelingem.

 


Při peelingu před aplikací samoopalovacích produktů nepoužívejte čisticí přípravky s hydratačními složkami (krémové-olejové), protože by mohly reagovat se samoopalovacími látkami, případně by na pokožce mohly zanechat neviditelný film (krémový povlak), který by mohl způsobit nerovnoměrné vstřebání opálení (skvrny, fleky nebo zkrácené trvání opálení).


 

Nejčastější otázky a odpovědi ohledně našich produktů a jejich aplikace najdete v FAQ

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 26.3.2019
Jako peeling s těmito rukavicemi je opravdu super. Nikdy nebyla moje pokožka po peelingu taková hebká :-)