CLEANER 500ml - Čistící prostředek

Můžeme doručit do:
19.6.2024
SKLADEM
319 Kč
Kategorie: Pro salony
Konzistence: Liquid (čistič pistole)
Velikost balení: 500 ml (5 čištění pistole)
Typ pokožky: Vhodný pro všechna nástřiková zařízení
Spotřebujte do: 6 měsíců od otevření

Organický čistič stříkací pistole

 

CLEANER je 100% Organický prostředek na čištění stříkací pistole pro samoopalovací nástřik. Správné čištění pistole je klíčem pro jednoduchou a dokonalou aplikaci nástřikového opálení.

Nesprávná údržba a čištění zařízení způsobuje problémy při používání a snižuje kvalitu fungování: kapkový efekt, fleky, nerovnoměrný proud, zasekávání trysky a mnohé jiné komplikace při aplikaci samoopalovacího nástřiku.

Složení prostředku na čištění je na bázi mořských řas a je 100% přírodní.

 

  • 100% Organické složení

  • Jednoduché používání

  • Pro všechny typy nástřikových pistolí

  • Příjemná neutrální vůně

  • Balení vydrží na 5 čištění pistole


      

POUŽITÍ


 

Odstraňte veškerý obsah z nádobky pistole a nádobku propláchněte čistou vodou.

Nalijte do nádobky pistole 100ml CLEANERU. Zapněte zařízení a vystříkejte celý obsah nádobky na ručník, nebo do umyvadla. Následně nádobku důkladně propláchněte vodou a naplňte 50ml čisté vody. Stejným způsobem vystříkejte celý obsah vody z nádobky a otřete do sucha.

  

EXTRA TIP - CLEANER můžete použít i na vnější části zařízení znečištěného samoopalovacím nástřikem. Na hadřík naneste malé množství čistícího prostředku a znečištěné části přetřete. Následně hadřík propláchněte v čisté vodě a ještě jednou přetřete. Nakonec otřete do sucha.

 

Jak často používat CLEANER?

Pro správnou funkčnost vašeho zařízení doporučujeme používat CLEANER v pravidelných intervalech, ideálně po 10-20 stříkáních. Pouze dokonale vyčištěné zařízení vám bude plnohodnotně a dlouhodobě fungovat. Nezapomínejte po každém skončení pracovního dne, nebo po posledním samoopalovacím nástřiku pročistit svou pistoli spolu s tryskami a všemi částmi vašeho nástřikového zařízení.

Postupujte vždy podle specifikace konkrétního zařízení.

 

 


  

V případě zájmu o spolupráci, individuální přístup, informační podpora, speciální akce a pod., neváhej kontaktovat naše  VELKOOBCHODNÍ ODDĚLENÍ.

Registruj se jako Partnerský salon a nakupuj již dnes ve velkoobchodních cenách...

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu