Aplikační Mitt set Smittens

DOČASNĚ VYPRODÁNO
319 Kč
Kategorie: Doplňkové samoopalovací produkty
Použití: Na tělo i na obličej
Typ pokožky: Vhodná i pro citlivou pokožku
Materiál: Přírodní kokosové mikrovlákno
Určení: Univerzální pro všechny typy samoopalovacích produktů

Aplikační Mitt rukavice (Set)

 

Speciální set aplikačních rukavic na tělo a obličej z hustě tkaného, přírodního kokosového vlákna. Příjemný extra měkký povrch zaručí dokonalou a rovnoměrnou aplikaci všech typů samoopalovacích produktů. Naneste potřebné množství samoopalovacího krému, pěny nebo liquid mléka a rovnoměrně roztírejte po pokožce.

 

Balení obsahuje:

1x Velká rukavice na tělo

1x Malá rukavice na obličej

 

Aplikační Mitt rukavice Smittens je kvalitní SPA produkt vyrobený z přírodních obnovitelných zdrojů. Oboustranný extra měkký 5vrstvový materiál s ochrannou TPU vrstvou, která zabraňuje proniknutí přípravku na dlaně a jejich zabarvení.

Rukavice na tělo má pro pohodlné používání skryté, zesílené švy a poutko na sušení. Součástí balení je i menší aplikační mini Mitt rukavice na obličej, nebo menší oblasti na těle.

 

Po použití rukavici opláchněte v teplé vodě (můžete občasně vyprat i v pračce) a nechte vysušit na vzduchu (ne v sušičce).

 

Ekologické materiály

Tyto aplikační rukavice jsou vyrobeny z obnovitelných bambusových vláken. Na rozdíl od bavlny nebo jiných textilií je bambus i po mnohonásobném praní přírodně antibakteriální, odolný proti plísním a zápachu.

Bambusové vlákno má v porovnání s bavlněnými nebo polyesterovými materiály vysokou pevnost v lámání, lepší vlastnosti odvádění vlhkosti a lepší vstřebávání vlhkosti.

Skvělé pro životní prostředí a také pro vaši pokožku!

 

 

Odpovědi na nejčastější otázky ohledně našich samoopalovacích produktů a jejich aplikace najdete v FAQ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu