Akce

He-Shi Rapid + Body Wash

Dokonale opálené nohy doslova za 1 hodinu s He-Shi Rapid. Nyní s peelingem za zvýhodněnou cenu...

  • 1 249 Kč 124 Kč –10 %
  • Dočasně vyprodáno
1 125 Kč
Kategorie: Akce / Slevy
Šarže: Nové produkty pro rok 2020
Použití: Na tělo i na obličej
Typ pokožky: Vhodný pro bledé-středně tmavé typy pokožky
Konzistence: Liquid (mléko)
Vůně: Parfémovaná - velmi jemná, neutrální vůně
Složení: Bez PARABENŮ, alkoholu a chem. konzervantů
Test: Netestovaný na zvířatech
 
HE-SHI RAPID 1HOUR LIQUID TAN 150ML

Samoopalovací tekuté mléko s rychlým účinkem

 

He-Shi Rapid přináší okamžitě opálené nohy doslova za okamžik. Díky urychlujícím látkám se výsledné opálení plně rozvine již za 1 hodinu. Aplikace liquid mléka je díky přibalené Mitt rukavici velmi jednoduchá a vždy rovnoměrná.

Tento produkt funguje na bázi přírodní DHA, která po nanesení na pokožku působí na melanin ve vrchních vrstvách pokožky, sjednocuje barevný tón a následně vytváří opálení. Proces je stejný jako při přirozeném opalování na slunci, ale bez škodlivého UV záření. Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pokožky, který ztmaví o pár odstínů vždy tak, aby vypadal přirozeně. To je zároveň hlavní rozdíl od běžných samoopalovacích přípravků, které barví pokožku zvenku, vytvářejí nepřirozené oranžové odstíny, skvrny, případně se otírají o šaty.

He-Shi Rapid neobsahuje žádná barviva kromě doprovodné olivové barvy (See where it goes formule), která se do přípravku přidává záměrně proto, aby indikovala místa, kde už byl krém nanesen. To zaručí rovnoměrné rozetření po pokožce. Samoopalovací látky jsou totiž bezbarvé.

Přírodní složení a hladina pH vyhovuje i nejcitlivějším typem pokožky. Nové patentované složení s přidáním složky Pentavitin, která zajišťuje dlouhodobou hydrataci, zabraňuje vysychání pokožky a spolu s vitaminem E i předčasnému stárnutí pokožky.

 

HE-SHI EXFOLIATING BODY WASH 50ML

Tělový peeling s vůní jahod

 

Luxusní peeling na tělo i obličej obsahující ovocné AHA kyseliny a částečky, které jemně odstraňují odumřelé kožní buňky. Mikro brusné krystalky vyhlazují pokožku a dokonale ji připraví na nové opálení. Má lahodnou, jahodovou vůni a zanechává tělo svěží, hladké, čisté a hydratované.

 

 

APLIKACE


Peeling použijte před první aplikací samoopalovacího přípravku He-Shi Rapid, namísto běžného prostředku na čištění pokožky. Během sprchování nebo koupání nanést na celé tělo a důkladně rozetřít po pokožce. Ideální je použít v kombinaci s peelingovými rukavicemi, které krásně zjemní a odstraní všechny odumřelé vrstvy. Věnujte zvláštní pozornost loketům, kolenám a nohám, kde je kůže nejhrubší. Po použití důkladně umyjte pokožku.

 

 

Pokožka po použití peelingu snadněji vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle. Peeling, holení, depilaci, epilaci a pod. doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit.

V případě, že nepoužijete peeling, doporučujeme vydatnou sprchu a důkladné smytí sprchového přípravku z pokožky. Po umytí a důkladném osušení můžete přistoupit k samotné aplikaci samoopalovacího přípravku na čistou a suchou pokožku bez make-upu, líčidel, deodorantu, parfému, jakýchkoli krémů a jiné kosmetiky.

Nasaďte si aplikační Mitt rukavici a začněte nanášet krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce. Speciální Mitt rukavice je součástí balení a její použití je velmi důležité. Nikdy neaplikujte přípravek bez této rukavice. Ideální je začít nohama a plynule přejít až ke krku, na konec tvář.

Pro dokončení aplikační procedury si Mitt rukavicí přetřete prsty a vrchní část rukou. Použijte při tom jen minimum krému a přípravek nevtírejte mezi prsty. (Aplikace je stejná jako u He-Shi Express - Podívejte se na aplikační video) Nepoužívejte dlaně, protože silná vrstva pokožky na dlaních by se nepěkně obarvila.

 

 

Zhruba po 3 minutách po aplikaci se můžete obléci. Oblečte si však volnější oblečení. Reakční čas, při kterém se krém úplně vstřebá do pokožky a vytvoří tak požadovaný odstín, je: 1 hodina (jemné zlatavé opálení), 2 hodiny (bronzový odstín), 3-4 hodiny (tmavší hluboké opálení), více než 4 hodiny nejsou potřebné. V tomto čase není vhodné provádět činnosti spojené s nadměrnou fyzickou zátěží (následné pocení), vystavovat se vlivem počasí (déšť, sněžení), věnovat se činnostem, které přímo ovlivňují lidskou pokožku. Nejvhodnější je aplikace před spaním, nebo pokud již nemáte před sebou namáhavější program (odpoledne-večer).


Samoopalovací přípravek může během reakční doby zanechat barevné stopy na oblečení. Doprovodná barva, která tyto stopy zanechává je však na vodní bázi, proto se snadno čistí běžnými prostředky. Po prvním důkladném umytí pokožky se tato barva odstraní a tím se 100% vyloučí možnost dalšího zabarvení oblečení.


Po uplynutí doby potřebné k reakci si dopřejte vydatnou sprchu, kterou důkladně smyjete zůstatky doprovodné barvy z vaší pokožky. Nebojte se pořádně umýt jakýmkoli sprchovým gelem, mýdlem, sprch.mlékem a pod. Nepoužívejte však již peeling, nebo sprchové přípravky s obsahem peelingových částic. Následně je potřebná hydratace pokožky. Pravidelná hydratace je jeden z nejlepších způsobů, jak si zachovat svěží a zdravou pokožku a zároveň jeden z nejdůležitějších kroků, jak si udržet získané opálení se 100% výsledkem po celou dobu jeho trvání! Na hydrataci můžete použít jakýkoliv hydratační produkt (běžné hydratační mléko, olej, máslo a pod.)

Pokud Vám výsledný efekt opálení nestačí, pro tmavší odstín můžete aplikaci zopakovat ale už bez peelingové procedury. Pro udržení již postačí aplikace každých 7-10 dní, podle životního stylu.

 

Nejčastější otázky a odpovědi ohledně našich produktů a jejich aplikace najdete v FAQ

 


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: