Akce

He-Shi Dark Foaming Mousse + Exfoliating Gloves

Exkluzivní pěna jemné textury s oblibou používaná na překrytí Vitiliga pro klienty se středním až tmavším typem pokožky. Nyní spolu s párem peelingových rukavic za zvýhodněnou cenu...

  • 1 209 Kč 120 Kč –10 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 27.1.2021
1 089 Kč
Kategorie: AKCE / SLEVY
Použití: Na tělo i na obličej
Typ pokožky: Vhodný pro bledé-středně tmavé typy pokožky
Konzistence: Liquid (mléko)
Vůně: Parfémovaná - velmi jemná, neutrální vůně
Složení: Bez PARABENŮ, alkoholu a chem. konzervantů
Test: VEGAN & CRUELTY FREE
 
HE-SHI DARK FOAMING MOUSSE 150ML

Samoopalovací pěna na Vitiligo

 

He-Shi Foaming Mousse je exluzivní pěna jemné textury, která opaluje okamžitě při kontaktu s pokožkou a vytváří rovnoměrné, bronzové opálení. Výsledný odstín opálení je o 1-2 odstíny tmavší, proto je vhodnější pro klienty se středním, až tmavším typem pokožky.

Kromě opálení má dobré výsledky u klientů bojujících s Vitiligem, nebo lokálními pigmentovými skvrnami. Výrazně zjemňuje depigmentaci, nebo ji zcela překryje (výsledek je individuální - podle rozsahu a obsahu melaninu v pokožce). Velkou výhodou je, že nezanechává skvrny na oblečení, neotírá se/nebarví šaty.

Tento produkt funguje na bázi přírodních látek DHA, které po nanesení na pokožku působí na melanin ve vrchních vrstvách pokožky a vytvářejí opálení. Samoopalovací látky pronikají i do vrstev pokožky bez pigmentu, které ztmavují a sjednocují tak výsledný odstín.

Proces je stejný jako při přirozeném opalování na slunci, ale bez škodlivého UV záření. Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pokožky, který ztmaví o pár odstínů vždy tak, aby vypadalo přirozeně. To je zároveň hlavní rozdíl od běžných samoopalovacích přípravků, které barví pokožku zvenku, vytvářejí nepřirozené oranžové odstíny, skvrny, případně se otírají o šaty.

He-Shi Dark Foaming Mousse neobsahuje žádná barviva kromě doprovodné barvy (See where it goes formula), která se do přípravku přidává záměrně proto, aby indikovala místa, kde již byla pěna nanesena. To zaručí rovnoměrné rozetření po pokožce. Samoopalovací látky jsou totiž bezbarvé.

Přírodní složení a hladina pH vyhovuje i nejcitlivějším typům pokožky, s přidáním hydratačních složek, které zabraňují vysychání pokožky a předčasnému stárnutí.

 

 

HE-SHI EXFOLIATING GLOVES

Peelingové rukavice (1 pár)

 

Speciální rukavice na peelingovou proceduru, které dokonale připraví pokožku před aplikací samoopalovacího přípravku. Jemně odstraňují odumřelé buňky a zanechávají pokožku jemnější a hladší.

 

Proč je peeling pokožky tak důležitý?

Peeling odstraní povrchové odumřelé buňky pokožky a zbytky kosmetických produktů z povrchu. Tím pokožku vyčistí, odmastí a dokonale připraví na aplikaci samoopalovacího přípravku. Vstřebání opálení je pak rovnoměrné a prodlouží se i jeho trvání.

Pravidelný peeling také vyrovnává tón pleti, stimuluje kolagen, zjemňuje pokožku, redukuje zarostlé chloupky, bulky a ucpané póry, akné, urychluje obnovu a povrchovou úpravu pokožky.

 

Peelingovou proceduru je nejvhodnější provádět při sprchování nebo koupání. Na peelingovou rukavici naneste potřebné množství oblíbeného čistícího přípravku (sprch. gelu, mýdla a pod.) a jemně masírujte pokožku krouživými pohyby. Pro znásobení efektu můžete občasně použít v kombinaci s peelingem.

 

Při peelingu před aplikací samoopalovacích produktů nepoužívejte čisticí přípravky s hydratačními složkami (krémové-olejové), protože by mohly reagovat se samoopalovacími látkami, případně by na pokožce mohly zanechat neviditelný film (krémový povlak), který by mohl způsobit nerovnoměrné vstřebání opálení (skvrny, fleky nebo zkrácené trvání opálení).

 

 

APLIKACE


Před první aplikací samoopalovacího přípravku He-Shi Dark Foaming Mousse doporučujeme udělat si tělový peeling, který pokožku jemně očistí a odstraní odumřelé buňky epidermis. Pokožka pak snadněji vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle. Ideální je použití peelingových rukavic, které jsou součástí tohoto zvýhodněného balení.

Peelingovou proceduru, holení, depilaci, epilaci a pod. doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit.

V případě, že vynecháte peeling, doporučujeme vydatnou sprchu a důkladné smytí sprchového přípravku z pokožky. Po umytí a důkladném osušení můžete přistoupit k samotné aplikaci samoopalovacího přípravku na čistou a suchou pokožku bez make-upu, líčidel, deodorantu, parfému, jakýchkoli krémů a jiné kosmetiky.

Nasaďte si aplikační rukavice a začněte nanášet krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce celého těla. Aplikační rukavice jsou součástí balení a jejich použití je velmi důležité. Nikdy neaplikujte přípravek bez rukavic. Ideální je začít nohama a plynule přejít až ke krku, na konec tvář.

Pro dokončení aplikační procedury si opatrně svlékněte rukavice a opakem rukou přetřete prsty a vrchní část rukou. Použijte při tom jen minimum pěny a přípravek nevtírejte mezi prsty. (Podívejte se na aplikační video) Nepoužívejte dlaně, protože silná vrstva pokožky na dlaních by se nepěkně obarvila.

 

 

Ihned po aplikaci se můžete obléci. Po první aplikaci však doporučujeme volnější oblečení. Reakční čas, při kterém se pěna zcela vstřebá do pokožky a vytvoří tak finální odstín, je od 6 do 8 hodin. To je doba, kdy se opálení rozvine naplno.

V této době není vhodné provádět činnosti spojené s nadměrnou fyzickou zátěží (cvičení, fitness - následné pocení), vystavovat se vlivům počasí (déšť, sněžení), věnovat se činnostem, které přímo ovlivňují lidskou pokožku. Nejvhodnější je aplikace před spaním, případně tehdy, pokud již nemáte před sebou namáhavější program (odpoledne-večer).


Samoopalovací přípravek může během reakční doby zanechat barevné stopy na oblečení. Doprovodná barva, která tyto stopy zanechává je však na vodní bázi, proto se snadno čistí běžnými prostředky. Po prvním důkladném umytí pokožky se tato barva odstraní a tím se 100% vyloučí možnost dalšího zabarvení oblečení.


Po uplynutí doby potřebné k reakci si dopřejte vydatnou sprchu, kterou důkladně smyjete zůstatky doprovodné barvy z vaší pokožky. Nebojte se pořádně umýt jakýmkoli sprchovým gelem, mýdlem, sprch.mlékem a pod. Nepoužívejte však už peeling, ani peelingové rukavice nebo sprchové přípravky s obsahem peelingových částic.

Následně je potřebná hydratace pokožky. Pravidelná hydratace je jeden z nejlepších způsobů, jak si zachovat svěží a zdravou pokožku a zároveň jeden z nejdůležitějších kroků, jak si udržet získané opálení se 100% výsledkem po celou dobu jeho trvání! Na hydrataci můžete použít jakýkoliv hydratační produkt (běžné hydratační mléko, olej, máslo a pod.)

Pokud Vám výsledný efekt opálení nestačí, nebo jsou pigmentové skvrny stále viditelné, můžete aplikaci zopakovat, ale již bez peelingové procedury. Aplikovat lze i lokálně jen na depigmentovaná místa. Pro udržení opálení již postačí aplikace každých 5-7 dní, podle životního stylu.

 

Nejčastější otázky a odpovědi ohledně našich produktů a jejich aplikace najdete v FAQ

 


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: