Akce

He-Shi Express + Body Wash

Základní samoopalovací produkt He-Shi, vícenásobný vítěz ceny "Beauty Awards", s dokonalým výsledkem jemného bronzového opalování. Nyní s peelingem za zvýhodněnou cenu...

  • 1 249 Kč 124 Kč –10 %
  • Dočasně vyprodáno
1 125 Kč
Kategorie: Akce / Slevy
Šarže: Nové produkty pro rok 2020
Použití: Na tělo i na obličej
Typ pokožky: Vhodný pro bledé-středně tmavé typy pokožky
Konzistence: Liquid (mléko)
Vůně: Parfémovaná - velmi jemná, neutrální vůně
Složení: Bez PARABENŮ, alkoholu a chem. konzervantů
Test: Netestovaný na zvířatech
 
HE-SHI EXPRESS LIQUID TAN 150ML

Samoopalovací tekuté mléko

 

He-Shi Express je základní samoopalovací produkt, vícenásobný vítěz ceny "Beauty Awards" s rychlou a jednoduchou aplikací, která poskytuje dokonalý výsledek jemného bronzového opálení. Aplikace liquid mléka je díky Mitt rukavici velmi jednoduchá a vždy rovnoměrná.

Tento produkt funguje na bázi přírodních látek DHA, které po nanesení na pokožku působí na melanin ve vrchních vrstvách pokožky, sjednocují barevný tón a následně vytvářejí opálení. Proces je stejný jako při přirozeném opalování na slunci, ale bez škodlivého UV záření. Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pokožky, který ztmaví o pár odstínů vždy tak, aby vypadalo přirozeně. To je zároveň hlavní rozdíl od běžných samoopalovacích přípravků, které barví pokožku zvenku, vytvářejí nepřirozené oranžové odstíny, skvrny, případně se otírají o šaty.

He-Shi Express neobsahuje žádná barviva kromě doprovodné barvy (See where it goes formula), která se do přípravku přidává záměrně proto, aby indikovala místa, kde již bylo mléko naneseno. To zaručí rovnoměrné rozetření po pokožce. Samoopalovací látky jsou totiž bezbarvé.

Prírodné zloženie a hladina pH vyhovuje i najcitlivejším typom pokožky, s pridaním hydratačných zložiek, ktoré zabraňujú vysychaniu pokožky a predčasnému starnutiu.

 

HE-SHI EXFOLIATING BODY WASH 50ML

Tělový peeling s vůní jahod

 

Luxusní peeling na tělo i obličej obsahující ovocné AHA kyseliny a částečky, které jemně odstraňují odumřelé kožní buňky. Mikro brusné krystalky vyhlazují pokožku a dokonale ji připraví na nové opálení. Má lahodnou, jahodovou vůni a zanechává tělo svěží, hladké, čisté a hydratované.

 

 

APLIKACE


Peeling použijte před první aplikací samoopalovacího přípravku He-Shi Express, namísto běžného prostředku na čištění pokožky. Během sprchování nebo koupání nanést na celé tělo a důkladně rozetřít po pokožce. Ideální je použít v kombinaci s peelingovými rukavicemi, které krásně zjemní a odstraní všechny odumřelé vrstvy. Věnujte zvláštní pozornost loketům, kolenám a nohám, kde je kůže nejhrubší. Po použití důkladně umyjte pokožku.

 

 

Pokožka po použití peelingu snadněji vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle. Peeling, holení, depilaci, epilaci a pod. doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit.

V případě, že nepoužijete peeling, doporučujeme vydatnou sprchu a důkladné smytí sprchového přípravku z pokožky. Po umytí a důkladném osušení můžete přistoupit k samotné aplikaci samoopalovacího přípravku na čistou a suchou pokožku bez make-upu, líčidel, deodorantu, parfému, jakýchkoli krémů a jiné kosmetiky.

Nasaďte si aplikační Mitt rukavici a začněte nanášet krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce. Speciální Mitt rukavice je součástí balení a její použití je velmi důležité. Nikdy neaplikujte přípravek bez této rukavice. Ideální je začít nohama a plynule přejít až ke krku, na konec tvář.

Pro dokončení aplikační procedury si Mitt rukavicí přetřete prsty a vrchní část rukou. Použijte při tom jen minimum krému a přípravek nevtírejte mezi prsty. (Podívejte se na aplikační video) Nepoužívejte dlaně, protože silná vrstva pokožky na dlaních by se nepěkně obarvila.

 

 

Zhruba po 3 minutách po aplikaci se můžete obléci. Oblečte si volnější oblečení. Reakční čas, při kterém se krém úplně vstřebá do pokožky a vytvoří tak požadovaný odstín, je od 6 do 8 hodin. To je doba, kdy se opálení rozvine naplno. V této době není vhodné provádět činnosti spojené s nadměrnou fyzickou zátěží (následné pocení), vystavovat se vlivům počasí (déšť, sněžení), věnovat se činnostem, které přímo ovlivňují lidskou pokožku. Nejvhodnější je aplikace před spaním, případně tehdy, pokud již nemáte před sebou namáhavější program (odpoledne-večer).


Samoopalovací přípravek může během reakční doby zanechat barevné stopy na oblečení. Doprovodná barva, která tyto stopy zanechává je však na vodní bázi, proto se snadno čistí běžnými prostředky. Po prvním důkladném umytí pokožky se tato barva odstraní a tím se 100% vyloučí možnost dalšího zabarvení oblečení.


Po uplynutí doby potřebné k reakci si dopřejte vydatnou sprchu, kterou důkladně smyjete zůstatky doprovodné barvy z vaší pokožky. Nebojte se pořádně umýt jakýmkoli sprchovým gelem, mýdlem, sprch.mlékem a pod. Nepoužívejte však již peeling, nebo sprchové přípravky s obsahem peelingových částic. Následně je potřebná hydratace pokožky. Pravidelná hydratace je jeden z nejlepších způsobů, jak si zachovat svěží a zdravou pokožku a zároveň jeden z nejdůležitějších kroků, jak si udržet získané opálení se 100% výsledkem po celou dobu jeho trvání! Na hydrataci můžete použít jakýkoliv hydratační produkt (běžné hydratační mléko, olej, máslo a pod.)

Pokud Vám výsledný efekt opálení nestačí, pro tmavší odstín můžete aplikaci zopakovat ale už bez peelingové procedury. Pro udržení již postačí aplikace každých 7-10 dní, podle životního stylu.

 

Nejčastější otázky a odpovědi ohledně našich produktů a jejich aplikace najdete v FAQ

 


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: