Akce

Fake Bake Original + Body Polish

Základní samoopalovací produkt od Fake Bake pro dokonalé bronzové opálení určený pro začátečníky. Nyní spolu s peelingem za zvýhodněnou cenu...

  • 1 398 Kč 140 Kč –10 %
  • Dočasně vyprodáno
1 258 Kč
Kategorie: Akce / Slevy
Šarže: Nové produkty pro rok 2020
Použití: Na tělo i na obličej
Typ pokožky: Vhodný pro bledé-středně tmavé typy pokožky
Konzistence: Krémová
Vůně: Neparfémovaný - zemitá vůně
Složení: Bez PARABENŮ a chem. konzervantů
Test: Netestovaný na zvířatech
 
FAKE BAKE ORIGINAL SELF-TAN LOTION 170ML

Samoopalovací krém

 

Fake Bake Original je základní samoopalovací produkt vhodný pro začátečníky a lidi, kteří se samoopalováním nemají velké zkušenosti. Díky krémové formě se velmi snadno používá a vytváří opravdu přirozené bronzové opálení. Jako jediný z nabídky produktů od Fake Bake není parfémovaný a proto má svou charakteristickou zemitou vůni, která více vyhovuje lidem, co nemají rádi tropické a sladké vůně.

Tento produkt funguje na bázi přírodních látek DHA a erytrulózy, které po nanesení na pokožku působí na melanin ve vrchních vrstvách pokožky, sjednocují barevný tón a následně vytvářejí opálení. Proces je stejný jako při přirozeném opalování na slunci, ale bez škodlivého UV záření. Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pokožky, který ztmaví o pár odstínů vždy tak, aby vypadalo přirozeně. To je zároveň hlavní rozdíl od běžných samoopalovacích přípravků, které barví pokožku zvenku, vytvářejí nepřirozené oranžové odstíny, skvrny, případně se otírají o šaty.

Fake Bake Original neobsahuje žádná barviva kromě doprovodné barvy (Show where it goes formula), která se do přípravku přidává záměrně proto, aby indikovala místa, kde již bylo mléko naneseno. To zaručí rovnoměrné rozetření po pokožce. Samoopalovací látky jsou totiž bezbarvé.

Všechny produkty Fake Bake jsou vhodné i pro lidi s citlivou pokožkou, alergiemi a pod.

 

FAKE BAKE COCONUT BODY POLISH 170ML

Tělový peeling s kokosovými vlákny

 

Luxusní Fake Bake peeling je speciálně vyvinutý pro přípravu pokožky před aplikací samoopalovacího přípravku Fake Bake. Zlepšuje absorpci samoopalovacích látek do pokožky a jejich rovnoměrné působení. Obsahuje přírodní kokosové vlákno, které zbavuje pokožku odumřelých kožních buněk a dokonale ji vyčistí. Vhodný na tělo i na obličej.

 

 

APLIKACE


Peeling použijte před první aplikací samoopalovacího přípravku Fake Bake Original, namísto běžného prostředku na čištění pokožky. Během sprchování nebo koupání nanést na celé tělo a důkladně roztírat po pokožce. Ideální je použití v kombinaci s peelingovými rukavicemi, které pokožku krásně vyhladí a zbaví všech odumřelých vrstev. Zvláštní pozornost věnovat loktem, kolenům a chodidlům, kde je kůže nejtvrdší. Po použití důkladně smýt z pokožky.

Pokožka po použití peelingu snadněji vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle. Peeling, holení, depilaci, epilaci a pod. doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit.

V případě, že nepoužijete peeling, doporučujeme vydatnou sprchu a důkladné smytí sprchového přípravku z pokožky. Po umytí a důkladném osušení můžete přistoupit k samotné aplikaci samoopalovacího přípravku na čistou a suchou pokožku bez make-upu, líčidel, deodorantu, parfému, jakýchkoli krémů a jiné kosmetiky. Nasaďte si aplikační rukavice a začněte nanášet krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce celého těla. Aplikační rukavice jsou přibaleny u každého produktu a jsou velmi důležité. Nikdy neaplikujte přípravek bez rukavic. Ideální je začít nohama a plynule přejít až ke krku, na konec tvář.

Pro dokončení aplikační procedury si opatrně svlékněte rukavice a opakem rukou přetřete prsty a vrchní část rukou. Použijte při tom jen minimum krému a přípravek nevtírejte mezi prsty. (Podívejte se na aplikační video) Nepoužívejte dlaně, protože silná vrstva pokožky na dlaních by se nepěkně obarvila.

 

 

Zhruba po 5 minutách po aplikaci se můžete obléci. Oblečte si volnější oblečení. Reakční čas, při kterém se krém úplně vstřebá do pokožky a vytvoří tak požadovaný odstín, je od 4 do 6 hodin. To je doba, kdy se opálení rozvine naplno. V této době není vhodné provádět činnosti spojené s nadměrnou fyzickou zátěží (následné pocení), vystavovat se vlivům počasí (déšť, sněžení), věnovat se činnostem, které přímo ovlivňují lidskou pokožku. Nejvhodnější je aplikace před spaním, případně tehdy, pokud již nemáte před sebou namáhavější program (odpoledne-večer).


Samoopalovací přípravek může během reakční doby zanechat barevné stopy na oblečení. Doprovodná barva, která tyto stopy zanechává je však na vodní bázi, proto se snadno čistí běžnými prostředky. Po prvním důkladném umytí pokožky se tato barva odstraní a tím se 100% vyloučí možnost dalšího zabarvení oblečení.


Po uplynutí doby potřebné k reakci si dopřejte vydatnou sprchu, kterou důkladně smyjete zůstatky doprovodné barvy z vaší pokožky. Nebojte se pořádně umýt jakýmkoli sprchovým gelem, mýdlem, sprch.mlékem a pod. Nepoužívejte však již peeling, nebo sprchové přípravky s obsahem peelingových částic. Následně je potřebná hydratace pokožky. Pravidelná hydratace je jeden z nejlepších způsobů, jak si zachovat svěží a zdravou pokožku a zároveň jeden z nejdůležitějších kroků, jak si udržet získané opálení se 100% výsledkem po celou dobu jeho trvání! Na hydrataci můžete použít jakýkoliv hydratační produkt (běžné hydratační mléko, olej, máslo a pod.)

Pokud Vám výsledný efekt opálení nestačí, pro tmavší odstín můžete aplikaci zopakovat ale už bez peelingové procedury. Pro udržení již postačí aplikace každých 7-10 dní, podle životního stylu.

 

Nejčastější otázky a odpovědi ohledně našich produktů a jejich aplikace najdete v FAQ

 


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: