Fake Bake Mistifier Oil Free Body Spray 120ml

  • 1 z 2

Speciální mléko ve spreji bez obsahu oleje, které se používá na zvláčnění velmi suchých míst pokožky (kolena, lokty, paty) před aplikací samoopalovacího přípravku...


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 1.10.2020
359 Kč
Kategorie: Pro salony
Šarže: Nové produkty pro rok 2020
Použití: Na tělo i na obličej
Typ pokožky: Vhodné pro všechny typy pokožky
Vůně: Parfémovaný - jemná exotická vůně
Složení: Bez PARABENŮ a chem. konzervantů
Test: Netestovaný na zvířatech
 

Hydratační mléko ve spreji

*Nové produkty pro sezónu 2020*

 

Speciální Fake Bake hydratační mléko

ve spreji s obsahem antioxidantů (zelený čaj + vit.E) určené na zvláčnění velmi suchých míst pokožky (kolena, lokty, paty a pod.) před aplikací samoopalovacího přípravku. Neobsahuje olej, který by bránil vstřebávání samoopalovacích látek, rychle se vsakuje do pokožky a nezanechává pocit mastnoty.

Obsahuje také výtažky z kořene Zázvoru a Aloe Vera, které zklidňují citlivou a podrážděnou pokožku. Toto mléko lze použít i jako běžný hydratační produkt na každodenní hydratování celého těla.

 

APLIKACE


Používá se v případě pokud máte na pokožce velmi suché, lokální místa (kolena, lokty, paty) na hydrataci pokožky před použitím samoopalovacího produktu/samoopalovacího nástřiku, protože přípravky s obsahem oleje mohou překážet vstřebávání opalovacích látek do pokožky. Tento zvlhčující přípravek bez obsahu oleje umožní jeho vsáknutí a podpoří tak rovnoměrné opálení.

Nádobku před použitím několikrát protřepejte a rovnoměrně nastříkejte na potřebná místa ve vzdálenosti cca 20cm. Pokud je to nutné, můžete mléko po pokožce krouživým pohybem rozetřít.

 

 

Nejčastější otázky a odpovědi ohledně našich produktů a jejich aplikace najdete v FAQ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: