Fake Bake 60 Minutes Rapid Self-Tan Liquid 236ml

Revoluční a jeden z nejoblíbenějších samoopalovacích produktů, se kterým dosáhnete bronzové opálení již za 60 minut! Liquid mléko se jednoduše aplikuje vždy s dokonalým výsledkem...


  • Dočasně vyprodáno
990 Kč
Kategorie: Samoopalovací produkty
Použití: Na tělo i na obličej
Typ pokožky: Vhodný pro všechny typy a odstíny pokožky
Konzistence: Liquid (mléko)
Vůně: Parfémovaný - exotická kokosová vůně
Složení: Bez PARABENŮ a chem. konzervantů
Test: Netestovaný na zvířatech
 

Samoopalovací tekuté mléko s rychlým účinkem

 

Fake Bake 60 Minutes je revoluční a jeden z nejoblíbenějších samoopalovacích produktů, se kterým dosáhnete bronzové opálení již za 60 minut! Liquid mléko se díky přibalené Mitt rukavici snadno a rychle aplikuje, což zaručuje dokonalý výsledek bronzového opálení. Vhodný jak pro začátečníky, tak pro zkušené uživatele. Překvapí vás i jeho příjemná exotická vůně s kokosovými tóny.

Tento produkt funguje na bázi přírodních látek DHA a erytrulózy, které po nanesení na pokožku působí na melanin ve vrchních vrstvách pokožky, sjednocují barevný tón a následně vytvářejí opálení. Proces je stejný jako při přirozeném opalování na slunci, ale bez škodlivého UV záření. Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pokožky, který ztmaví o pár odstínů vždy tak, aby vypadalo přirozeně. To je zároveň hlavní rozdíl od běžných samoopalovacích přípravků, které barví pokožku zvenku, vytvářejí nepřirozené oranžové odstíny, skvrny, případně se otírají o šaty.

Fake Bake 60 Minutes neobsahuje žádná barviva kromě doprovodné barvy (Show where it goes formula), která se do přípravku přidává záměrně proto, aby indikovala místa, kde již bylo mléko naneseno. To zaručí rovnoměrné rozetření po pokožce. Samoopalovací látky jsou totiž bezbarvé.

Všechny produkty Fake Bake jsou vhodné i pro lidi s citlivou pokožkou, alergiemi a pod. Kromě produktů na Vitiligo je i Fake Bake 60 Minutes vhodný ke zmírnění kožních defektů a překrytí pigmentových skvrn.

 

APLIKACE


Před první aplikací samoopalovacího přípravku Fake Bake 60minutes doporučujeme udělat si tělový peeling, který pokožku jemně očistí a odstraní odumřelé buňky epidermis. Pokožka pak snadněji vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle. Ideální je použití některé z peelingových rukavic z naší nabídky doplňkových produktů.

Peelingovou proceduru, holení, depilaci, epilaci a pod. doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit.

V případě, že vynecháte peeling, doporučujeme vydatnou sprchu a důkladné smytí sprchového přípravku z pokožky. Po umytí a důkladném osušení můžete přistoupit k samotné aplikaci samoopalovacího přípravku na čistou a suchou pokožku bez make-upu, líčidel, deodorantu, parfému, jakýchkoli krémů a jiné kosmetiky.

Nasaďte si aplikační rukavice, následně Mitt rukavici a začněte nanášet krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce celého těla. Aplikační rukavice i speciální Mitt rukavice jsou součástí balení a jejich použití je velmi důležité. Nikdy neaplikujte přípravek bez rukavic. Ideální je začít nohama a plynule přejít až ke krku, na konec tvář.

Pro dokončení aplikační procedury si opatrně svlékněte aplikační rukavice a téměř suchou Mitt rukavicí přetřete prsty a vrchní část rukou. Použijte při tom jen minimum mléka a přípravek nevtírejte mezi prsty. (Podívejte se na aplikační video) Nepoužívejte dlaně, protože silná vrstva pokožky na dlaních by se nepěkně obarvila.

 

 

Zhruba po 5 minutách po aplikaci se můžete obléci. Oblečte si volnější oblečení. Reakční čas, při kterém se krém úplně vstřebá do pokožky a vytvoří tak požadovaný odstín, je: 1 hodina (jemné zlatavé opálení), 2 hodiny (bronzový odstín), 3 hodiny (tmavší hluboké opálení), více než 3 hodiny nejsou potřeba.

V této době není vhodné provádět činnosti spojené s nadměrnou fyzickou zátěží (následné pocení), vystavovat se vlivům počasí (déšť, sněžení), věnovat se činnostem, které přímo ovlivňují lidskou pokožku. Nejvhodnější je aplikace před spaním, případně tehdy, pokud již nemáte před sebou namáhavější program (odpoledne-večer).


Samoopalovací přípravek může během reakční doby zanechat barevné stopy na oblečení. Doprovodná barva, která tyto stopy zanechává je však na vodní bázi, proto se snadno čistí běžnými prostředky. Po prvním důkladném umytí pokožky se tato barva odstraní a tím se 100% vyloučí možnost dalšího zabarvení oblečení.


Po uplynutí doby potřebné k reakci si dopřejte vydatnou sprchu, kterou důkladně smyjete zůstatky doprovodné barvy z vaší pokožky. Nebojte se pořádně umýt jakýmkoli sprchovým gelem, mýdlem, sprch.mlékem a pod. Nepoužívejte však už peeling, ani peelingové rukavice nebo sprchové přípravky s obsahem peelingových částic.

Následně je potřebná hydratace pokožky. Pravidelná hydratace je jeden z nejlepších způsobů, jak si zachovat svěží a zdravou pokožku a zároveň jeden z nejdůležitějších kroků, jak si udržet získané opálení se 100% výsledkem po celou dobu jeho trvání! Na hydrataci můžete použít jakýkoliv hydratační produkt (běžné hydratační mléko, olej, máslo a pod.)

Pokud Vám výsledný efekt opálení nestačí, pro tmavší odstín můžete aplikaci po 24hod. zopakovat ale už bez peelingové procedury. Pro udržení již postačí aplikace každých 7-10 dní, podle životního stylu.

 

Nejčastější otázky a odpovědi ohledně našich produktů a jejich aplikace najdete v FAQ

 


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


Přidat hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 10.9.2019
pro mě výborný samoopalovák. krásná vůně, snadná aplikace a výsledek fenomenální
5
M Avatar autora | 19.2.2019
Vyzkoušela jsem hodně výrobků ale tento je nejlepší,krásná barva jak od moře,lehké nanášení ,nelepí,bez zápachu,nedrazdi pokožku jak ostatní .
5
R Avatar autora | 4.9.2017
Skvělý, používám ho v kombinaci s tělovým olejem, dobře se tak rovnoměrně roztírá, nedělá fleky, krásně voní a barvička je moc pěkná, doporučuji.
5
Y Avatar autora | 8.6.2017
Funguje, hezké opálení, ale po 3 hodinách lehké opálení, nedělá fleky, krásně voní. Spokojenost :)
5
K Avatar autora | 27.5.2016
Můj favorit mezi samoopalovákmi. A ta vůně :*