Fake Bake 60 Minutes Rapid Self-Tan Liquid 236ml

DOČASNĚ VYPRODÁNO
Značka: Fake Bake
990 Kč
Kategorie: Samoopalovací produkty
Konzistence: Liquid (mléko)
Velikost balení: 236 ml
Typ pokožky: Vhodný pro všechny typy a odstíny pokožky
Použití: Na tělo i na obličej
Spotřebujte do: 10 měsíců od otevření

Samoopalovací tekuté mléko se zrychleným účinkem

 

Fake Bake 60 Minutes je revoluční samoopalovací produkt, se kterým dosáhnete bronzové opálení již za 60 minut! Samoopalovací liquid mléko se díky přibalené Mitt rukavici snadno a rychle aplikuje. To zaručuje dokonalý výsledek bronzového opálení. Vhodné je jak pro začátečníky, tak pro zkušené uživatele. Fake Bake 60 Minutes překvapí svou příjemnou exotickou vůni s kokosovými tóny.

picto-fakebake-2-cz

 • Revoluční Samoopalovací mléko se zrychleným účinkem

 • Vytváří jemné, středně tmavé až tmavé opálení

 • Exotická vůně s kokosovými tóny

 • Aplikační rukavice + Mitt rukavice v balení

 • Třísložkové složení pro bezchybné opálení

 • Doprovodní barva pro snadnou aplikaci

 • Neucpává póry

 • Opálení vytvoří za 1-3 hodiny

 • Bezpečné v těhotenství i při kojení

 • Pro ženy i pro muže

 • Balení vydrží na 6-8 aplikací celého těla

 

Samoopalovací mléko Fake Bake 60 Minutes vytváří opálení na bázi přírodních látek DHA, DMI a Erytrulózy. Po nanesení na pokožku působí na melanin ve vrchních vrstvách pokožky. Sjednocují barevný tón a následně vytvářejí opálení. Proces je stejný jako při přirozeném opalování na slunci, ale bez škodlivého UV záření. Výsledné opálení se vždy přizpůsobí tónu vaší pokožky, který ztmaví o pár odstínů vždy tak, aby vypadalo přirozeně. To je zároveň hlavní rozdíl od běžné samoopalovací kosmetiky, která barví pokožku zvenku, vytváří nepřirozené oranžové odstíny, skvrny, případně se otírá o šaty.

Fake Bake 60 Minutes neobsahuje žádná barviva kromě doprovodné barvy (Cosmetic Colour Guide). Ta se do přípravku přidává záměrně proto, aby indikovala místa, kde již bylo samoopalovací mléko naneseno. To zaručí rovnoměrné rozetření po pokožce. Samoopalovací látky jsou totiž bezbarvé.

Všechny produkty Fake Bake jsou vhodné i pro lidi s citlivou pokožkou, alergiemi a pod. Kromě produktů na Vitiligo je i samoopalovací mléko Fake Bake 60 Minutes vhodný ke zmírnění kožních defektů a překrytí pigmentových skvrn.

 

 

APLIKACE SAMOOPALOVACÍHO MLÉKA


 

PŘED APLIKACÍ

Před první aplikací samoopalovacího mléka Fake Bake 60 Minutes doporučujeme udělat si tělový peeling. Pokožku jemně očistí a odstraní odumřelé buňky epidermis. Pokožka pak snadněji vstřebává samoopalovací látky a opálení vydrží déle. Ideální je použití některé z peelingových rukavic z naší nabídky Doplňkových produktů.

Peelingovou proceduru, holení, depilaci, epilaci a pod. doporučujeme provádět minimálně 24hod. před aplikací samoopalovacího přípravku, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit. Nepoužívejte peelingové přípravky s hydratačními složkami (krémové-olejové), protože by na pokožce mohly zanechat neviditelný film (krémový povlak). Mohl by způsobit nerovnoměrné vstřebání opálení (skvrny, fleky nebo zkrácené trvání opálení).

 

V DEN APLIKACE

Před použitím samoopalovací kosmetiky doporučujeme vydatnou sprchu a důkladné smytí sprchového přípravku z pokožky. Sprchu zakončete studenější vodou pro stažení pórů. Po umytí a důkladném osušení můžete přistoupit k samotné aplikaci samoopalovacího přípravku na čistou a suchou pokožku bez make-upu, líčidel, deodorantu, parfému, jakýchkoli krémů a jiné kosmetiky.

Samoopalovací mléko Fake Bake 60 Minutes před použitím protřepejte. Nasaďte si aplikační rukavice, následně Mitt rukavici a začněte nanášet krouživými pohyby rovnoměrně po pokožce celého těla. Aplikační rukavice i Mitt rukavice jsou součástí balení a jsou velmi důležité. Nikdy neaplikujte přípravek bez rukavic. Ideální je začít roztírat přípravek na nohách, pak po těle a plynule přejít až ke krku, na konec tvář.

Pro dokončení aplikace samoopalovacího mléka si opatrně svlékněte aplikační rukavice a téměř suchou Mitt rukavicí přetřete prsty a vrchní část rukou. Použijte při tom jen minimum mléka a přípravek nevtírejte mezi prsty. (Podívejte se na aplikační video) Nepoužívejte dlaně, protože pokožka na dlaních by se nepěkně obarvila.

 

 

 

 

PO APLIKACI

Zhruba po 5 minutách se můžete obléci. Oblečte si volnější a tmavší oblečení. Doba působení, při které se mléko úplně vstřebá do pokožky a vytvoří tak požadovaný odstín, je: 1 hodina (jemné zlatavé opálení), 2 hodiny (bronzový odstín), 3 hodiny (tmavší hluboké opálení). 

V této době není vhodné provádět činnosti spojené s nadměrnou fyzickou zátěží (následné pocení). Vystavovat se vlivům počasí (déšť, sněžení), věnovat se činnostem, které přímo ovlivňují lidskou pokožku. Nejvhodnější je aplikace před spaním, případně tehdy, pokud již nemáte před sebou namáhavější program (odpoledne-večer).

Platí pravidlo: Čím déle si samoopalovací kosmetiku necháte působit, tím tmavší bude opálení. Maximální doba působení jsou 3 hodiny. Delší doba není potřebná.

 


Samoopalovací přípravek může během doby působení zanechat barevné stopy na oblečení. Doprovodná barva, která tyto stopy zanechává, je však na vodní bázi, proto se snadno čistí běžnými prostředky. Po prvním důkladném umytí pokožky se tato barva odstraní, a tím se 100% vyloučí možnost dalšího zabarvení oblečení.


 

Po uplynutí doby potřebné k působení samoopalovacích látek si dopřejte vydatnou teplou (ne horkou) sprchu, kterou důkladně smyjete zůstatky doprovodné barvy z vaší pokožky. Nebojte se pořádně umýt jakýmkoli sprchovým gelem, mýdlem, sprch.mlékem bez použití houbičky. Nepoužívejte však už peeling, ani peelingové rukavice nebo sprchové přípravky s obsahem peelingových částic. Následujících 12 hodin po sprše se bude vaše opálení dále rozvíjet do konečného odstínu.

 

Po sprše je potřebná hydratace pokožky. Pravidelná hydratace je jeden z nejlepších způsobů, jak si zachovat svěží a zdravou pokožku a zároveň jeden z nejdůležitějších kroků, jak si udržet získané opálení se 100% výsledkem po celou dobu jeho trvání. Na hydrataci můžete použít jakýkoliv hydratační produkt (běžné hydratační mléko, olej, máslo a pod.)

Pokud vám výsledný efekt opálení nestačí, pro tmavší odstín můžete aplikaci po 24hod. zopakovat, ale už bez peelingové procedury. Pro udržení opálení již postačí aplikace jednou za 7-10 dní, podle životního stylu.

 

 

Odpovědi na nejčastější otázky ohledně našich samoopalovacích produktů a jejich aplikace najdete v FAQ


Samoopalovací přípravek neobsahuje UV filtry a nechrání pokožku před slunečním zářením. Po použití se tělo vystaveno přímému působení slunečního záření opálí stejně. Je proto vhodným a zdravým způsobem, jak být opálený nepřetržitě před, během i po letní sezóně. "Opalujte se však s rozumem."


Aplikační video - Fake Bake 60 Minutes

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 10.9.2019
pro mě výborný samoopalovák. krásná vůně, snadná aplikace a výsledek fenomenální
5
M Avatar autora | 19.2.2019
Vyzkoušela jsem hodně výrobků ale tento je nejlepší,krásná barva jak od moře,lehké nanášení ,nelepí,bez zápachu,nedrazdi pokožku jak ostatní .
5
R Avatar autora | 4.9.2017
Skvělý, používám ho v kombinaci s tělovým olejem, dobře se tak rovnoměrně roztírá, nedělá fleky, krásně voní a barvička je moc pěkná, doporučuji.
5
Y Avatar autora | 8.6.2017
Funguje, hezké opálení, ale po 3 hodinách lehké opálení, nedělá fleky, krásně voní. Spokojenost :)
5
K Avatar autora | 27.5.2016
Můj favorit mezi samoopalovákmi. A ta vůně :*